Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-27, 17:58   #371
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Gosia to nie chodzi o to ,ze lubię starszych ale na swoim przykładzie nie poznalam nigdy młodego odpowiedzialnego faceta. Dobrze,ze Ty dobrze trafiłaś
Moj kolega ma 10letniego syna i non stop biega po kolegach [emoji85][emoji33] jestem w szoku, ze jego zonie to nie przeszkadza, a wiem, ze nie bo to moja dobra kolezanka. I niby juz jest przed 30 ale szybko mieli tego syna i klops.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Co do ojców, moj tatus tez koło 50tki a jeszcze nie dorosl, ja sie urodzilam jak mial 23lata, na tamte czasy to normalny wiek a jemu korba odwalila [emoji85]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja znam też dużo osób po 30, a nawet podchodzących pod 40, którzy są całkowicie nieodpowiedzialni. Zarówno mężczyźni jak i kobiety [emoji57] To wszystko zależy od człowieka, jego charakteru i podejścia do życia ale przecież przez to, że znam kilka takich osób to nie stwierdzę, że wszyscy ludzie 30-40 lat są nieodpowiedzialni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora