Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-09, 10:03   #2765
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Ja kompletnie nie rozumiem zachwytów nad kanalem 'Z Dvpy'. Nie sledze YT, ale juz kilka razy mi sie ten koles przewinął. Wszyscy sie nim tak strasznie zachwycają. Miałam kiedys kilka podejść do jego filmów, ale totalnie mnie to nie kupili. Ostatnio zobaczyłam wywiad z nim na kanale Mówiąc Inaczej i dalam ostatnia szanse. I juz wiem, ze nic wiecej nigdy z nim nie zobacz. Ciagle rozpływanie sie autorki nad tym jaki to on jest inteligentny, jaki oczytany, jaka ma genialna wyobraźnię, ze potrafi wymyślić lokalizacje do swojego filmu, jaki pomysłowy, jaki cudowny, no

Kiedy sam mowi, ze jak ktos uważa go za malo wyszukanego, bo przeklina i ma niewyszukane poczucie humoru, to jest po prostu za głupi, zeby załapać te ironie. I ze ma ograniczone myślenie, ze cos wartościowego nie moze zawierać przekleństw i ogolnie krytykuje osoby wywyższające sie jego zdaniem w ten sposob. A sam potem ciagle sie masturbuje do tego czego to on nie czytaj, jaki to on jest inteligentny i ąę. Coz, jestem za głupia, nie widze nic ironicznego w klnieciu jak szewc w kazdej dłuższej wypowiedzi. Nie przeszkadzałoby mi to kompletnie gdyby koles poza tym cos reprezentował. Cale to pretensjonalne gadanie jaka to role pełnia przekleństwa w jezyku i jakie to madre, ze ktos przeklina, ale nie jezeli jest szczeniakiem, bo chce sie wtedy popisać (?) Ja tu widze hipokryzje

Zobaczyłam tez pierwszy z brzegu film polecony przez te laske jak on wypowiada sie na temat Leaving Neverland. I juz nie mam wątpliwości - zobacz bardzo stronniczy, zmanipulowany film, nie przedstawiający żadnych dowodów i wypowiadaj sie o tym co naprawde bylo tylko i wyłącznie na podstawie swoich odczuć, kompletnie nie biorąc pod uwage faktów (i nie przedstawiając tego jako opinie). W dodatku kazdy film zalany masa gimnazjalnego humoru (jak tutaj, 'ciasny temat', hehe, bo seks). Nawet jezeli autora to nie śmieszy i faktycznie ma to byc jakas ironia, beka z takich tekstów, to...w jaki sposob to ma niby wzbogacać ten film i czynić kanal superinteligentnym?

Widzialam jeszcze jakis filmik 'syn vs ojciec', typowy filmik z niby śmiesznymi scenkami, no, kompletnie nie moje klimaty.

Czym ludzie sie tak zachwycają? Zero wartości merytorycznej, żenujący humor, nieciekawe tresci, niby przekleństwa maja dodawać temu glebi?
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując