Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 100 Dni Z Ewą Chodakowską II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-19, 19:33   #30
prunelka
Zadomowienie
 
Avatar prunelka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 811
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Hej Dziewczyny!

Widzę, że powstał nowy wątek No i super Można się dalej motywować W poprzednim wątku zapowiadałam wyniki pomiarów, które wypadały 18 - czyli wczoraj.
Wygląda to następująco:

27 marzec: 18 kwiecień 18 maj

talia: 75 ; 72 (-3) ; 70 (-2) (-5!!)

brzuch: 84 ; 84 (bz) ; 81 (-3) (-3!!)

biodra: 98,5 ; 97,5 (-1) ; 95 (-2,5) (-3,5!!)

udo: 62 ; 61 (-1) ; 59 (-2) (-3!!)

łydka: 39 ; 39 (bz) ; 38,5 (-0,5) (-0,5!!

waga: 66,5 kg ; 64,6 kg ; 63,7 kg

Ćwiczyć zaczęłam dokładnie 15 kwietnia. Odchudzam się od lutego, nie wiem jakie w lutym miałam wymiary, bo nie chciałam się załamywać, więc się nie mierzyłam. Wymierzyłam się dopiero 27 marca, po miesiącu i pierwszych 3kg. Obecnie łącznie schudłam 6kg od lutego. Mniej więcej od 24 maja waga ani drgnie... ale centymetry lecą i to mnie cieszy A waga mam nadzieję, że ruszy.

W sobotę miałam dzień odpoczynku przed pomiarami, a wczoraj po pomiarach pobiegłam do lasu. Zrobiłam 9,5km, wyszło 65minut biegu ciągłego. Trochę się tym jednak musiałam przeforsować (podbiegałam pod kilka górek), bo dzisiaj dokucza mi kolano. To kolano dokuczało mi co prawda kilka dni, ale dzisiaj wyjątkowo je czuję, więc dzisiaj znowu odpuszczam... Jutro wieczorkiem mam zamiar zrobić trening obwodowy na siłowni i w ciągu dnia może na rower się wybiorę żeby kolana nie obciążać za mocno...

edit: Przepraszam, że te wyniki wyszły tak mało czytelnie. W edytorze miałam równiutkie odstępy pomiędzy wartościami, wszystko ładnie, a w poście wszystko się skleja w jedną kupę Macie na to jakiś sposób??
__________________
Początki mojego decou Zapraszam w odwiedziny, Ania

Serwetki na wymianę

Mój raczkujący blog: http://aniciutciut.blogspot.com/ Zapraszam

Edytowane przez prunelka
Czas edycji: 2014-05-19 o 19:38
prunelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując