Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-06, 07:50   #81
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Jest i druga spamerka watku ty taka cicha woda, zawsze przelotem, zawsze na moment a plociucha ze he powiedziala ta co ma odwyk od watku

Ej laski, czy ktoras tez tak miala po pascie elmex ze zeby jej zolkly? zuzylam ze 3-4 tubki pod rzad i tak sie gapie na te zeby i szlag mnie trafia... Nie wiem czy to przez leki lub szpital czy co...ale okrutnie mi zeby zzolkly-kolor jak kosc sloniowa i mam kamien przy dziaslach, ktorego nigdy nie mialam to przez paste, ze delikatniejsza niz inne? Mialam wersje sensitive...niby lekko wybielajaca, ale oni chyba zartuja
Złota trójka plotkar na stanowisku

Ja uzywam tego Elmexa pomaranczowego z fluorem czy cos takiego,ale tez mam wrażenie,że nie domywa mi zębów Do tego mam płyn do płukania z Listerin Total Care ( pali ryj jak nie wiem co) tez w fluorem i tak jest napisane,że jesli mam w pascie fluor to zanim bede używac tego płynu to sie musze z dentysta skonsulttowac:ro lleyes:
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Wieczorem wpadnie Kylie z

Szkoda...
Ooo fajnie, że podpasowała. Spróbuj kiedyś Kallosa Color, możliwe, że też Ci podejdzie. Też jest taki zakwaszająco-wyglądzający jak Elseve tyle, ze bez silikonów

Wlejam to najbardziej różowe, proszę nie paść z wrażenia Robione przy oknie, więc trochę rozświetlone
Kylie ciśnie... Ale na kacu cięzko skleic coś logicznego


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ciotka kylie sie zalamie
heheh
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Nienawidzę robić sobie zdjęć, bo wyglądam jak zdeformowana albo robię tępę miny. Wrzuciłam w wiadome miejsce Niestety, mój telefon strasznie zjada kolory, a nie będę się bawić PS, żeby pokazać lepiej Na żywo grzywka jest trochę bardziej różowa, a moje oczy zdecydowanie bardziej zielone. Tutaj wyszły niestety mdło
A szamponik naprawdę super. Bardzo wygładza. Niestety przy dłuższym używaniu trochę obciąża, ale wystarczy umyć czymś bardziej oczyszczajacym i jest super
Jestes tak sliczna,że jako modelka powinnaś pracować

ja chciałam tylko powiedzie,że jestem przed 10-tym i prosze o łaskę i o nie podrzucanie mi nowych produktów do włosów
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Haha Kylie się załamie
kawa mi sie już kończy
Pół litra to mało

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Kylie biedna, będzie probowala nadrobic:-D
|
|
|
V
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0hnfqg.jpg (41,2 KB, 13 załadowań)

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2014-06-06 o 07:52
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując