Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-06, 10:53   #87
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Matko jedyna jaka Ty jesteś śliczna,masz urodę księżniczki z bajki No jesteś cudowna i te włosy...
Ale mogę Ci przybić piątkę,bo też mm zieloniasta oczka,chociaż ja mam jeszcze domieszkę żółtego i brązowych plamek
Ale mi dosłodziła Dziękuję kochana, bo mama mówiła, że trzeba doceniać komplementy Bunny jest z bajek Disneya, ja z anime

Jesteśmy dwie zielonookie bestie A jak Twoja zieleń wyglądała przy czarnych włosach? Mnie przy blondzie czasem obcy ludzie pytają czy noszę kolorowe soczewki, a jak nosiłam czarne to moja zieleń była obrzydliwie blada. Zaczęłam nosić wtedy kolorowe. Bez nich, makijażu i zrobionych włosów byłam przepaszczurem, serio Jak to kolor włosów może wiele odmienić...

Cytat:
A jaka to odżywka z Pantene?
Taka KLIK

Taka emolientowa chemia, która jak widać moim włosom wystarcza Bardzo wygładza i efekt trzymania wilgoci trwa aż do mycia. Kiedyś takie produkty były dla mnie za słabe, ale trochę mi się włosy zmieniły.
Delikatnie dociąża, więc trzeba uważać z ilością.

Na tych wczorajszych fotkach z różem mam włosy po samym szamponie Aqua Light też z Pantene. Wcześniej miałam maskę na włosach, więc nie było źle.

Po pierwszym uzyciu jestem zachwycona. Po nocy włosy nadal są uniesione u nasady i świeżuteńkie. Latem to u mnie nowość, głowę muszę myć codziennie.

Na razie nie polecam, bo użyłam raz, ale była fajna cena w Ross Ma niezły skład, z kwasem dosyć wysoko, bez silikonów i z solą całkiem daleko po zapachu. Ma słynne SLS, ale ja się go nie boję

Mam teraz 3 szampony: Natei winogronowy z Biedry, Rossmanowski 3w1 i ten Aqua.

Cytat:
A propo odżywek ale sie wczoraj wkurzyłam
poszłam do swojej Natury,bo wisza na witrynacch wielkie plakaty "wszystkie odzywki do włosów -40%" ,no to git se myśle Poleciałam więc po GK Silk na próbę,bo w tej chcwili nie mam ni z jaką kolwiek proteinka.Patrze na półkę,cena normalna,to pomyślałam,że pewnie przy kasie rabat naliczają,no nicc dymam do kasy,kumpela mnie kasuje i podaje mi normalna ceneja sie pytam,że jak to przecież macie na plakacie ze wszystkie odzywki są na promo -40%,a ona do mnie,że tak ale nie wszystkie no to jej mówię,że takim plakatem wprowadzają w błąd klienta i bedą miały bardzo dużo nie przyjemnych sytuacji.Ja jako doświaczona na palcu boju jesli chodzi o stanowisko sprzedawcy już to po prostu czulam w kosciach odzywki oczywscie nie wziełam,grzecznie podzikowałam,nawet nie wyszłam i zaczęła się juz zadyma,bo klientka stojąca zaraz za mna tez trafiła na egzemplarz nie objęty promo...sasasasas
Masakra
Nienawidzę kupować w Naturze Kombinują, ściemniają
W Rossmanie teraz GK są za 7,99, to naprawdę fajna cena i jak brać to teraz.
Cytat:
No to Koleston
u mnie na wsi nie ma SP
a kupiłabym szampon z olejkami i odzywkę ta niebieska
Ja właśnie też o nim myślałam, ma fajne opinie. W moim nie było takiego szamponu, to sobie darowałam.

Cytat:
Miło nam,że komuś przyjemnie czyta sie nasze bazgrołki
Top spamerki w akcji


Cytat:
Nie ma wyjścia bedzie Koleston,chociaż dzisiaj chyba Was zaskoczę
Teraz mnie zaintrygowałaś

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2014-06-06 o 12:25
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując