Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski, cz.2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-23, 11:36   #119
Sarenkalesna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 126
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Widzę że tutaj jest dużo o polityce i dużo osób jest z lewej strony politycznej.Jaki wasz stosunek jest do tego jakie stanowisko ma sld do komunizmu.Od dawna nazywa się sojusz lewicy demokratycznej postkomunistami.Teraz Czarzasty nie kryję się z tym że był w pzpr i jawnie broni czasów komuny w Polsce i nie tylko on z lewicy.Kwaśniewski i Miller bronią zagorzale Kiszczaka i Jaruzelskiego.Ja w wyborach zagłosowałam na centrum ale dużo mi się podoba w polityce Sld ale czynnikiem przeważającym zostało właśnie to że się próbują utożsamiać z komunizmem może nie wprost ale jednak a Pan Czarzasty to mocno kontynuuję.

Jak ktoś jest Lewicowcem to proszę o jego punkt widzenia.Może prawda jest zupełnie gdzie indziej.

Wiadomo Piotrowicz też przeszłość jaką ma to wiadomo a też w Po się zdarzało.Ogólnie uważam że komunizm był złym ustrojem i nie powinno być co do tego wątpliwości a ludzie, którzy mają coś z tym ustrojem wspólnego nie powinni rządzić w demokratycznym kraju.

Edytowane przez Sarenkalesna
Czas edycji: 2019-11-23 o 11:40
Sarenkalesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując