Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-10-21, 11:15   #5010
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Kafka, a teraz masz jaka umowę, czasowa czy na czas nieokreślony?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czasową do końca lutego i nie mam żadnych przypuszczeń jaka będzie decyzja, czy mi przedłużą czy nie.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Ale copywriting czyli posty na media społecznościowe, newslettery? Nie znam się zupełnie (nie mam "lekkiego pióra" to nigdy się nie interesowałam) i z tym mi się to kojarzy. Czy to coś innego bardziej zaawansowanego?
Jeśli chodzi o kasę to 100zl brutto to właściwie żadna różnica i żaden plus przy nowym niepewnym stanowisku więc tym bym się nie sugerowała...ale czy to nie Ty Kafka może w lutym miałaś mieć opcje wyjazdu za granicę? Bo jesli tak to nie widziałabym sensu zmiany pracy na 4 miesiące przed wyjazdem.
Nie wiem dokładnie, ale raczej artykuły na przykład, na blogi różnego rodzaju firm, czy artykuły sponsorowane.
Ale wiem też, że w ramach tego stanowiska jest udział w spotkaniach z klientami, jeśli to pierwsze spotkanie to bierze się z nim udział i ustala jego potrzeby pod kątem min. contentu a mogą być kolejne na których się referuje postępy z prowadzonego projektu.

Tak, dobrze pamiętasz o tym wyjeździe za granicę, ale temat się kompletnie rozmył i nie nie wiem czy jeszcze jest na co liczyć.
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora