Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Scent Bat LXII
Wątek: Scent Bat LXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-01-21, 19:35   #681
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Kochana

Skierowanie przyjęli bez komentarza.

Pediatra widziała ale w pełni zaufała kardiologowi. Niemniej strzeżonego... Jeśli będę akurat mieć czas to chętnie. Tylko my teraz w bieżącej gonitwie.

Współczuję ci bardzo choróbska. Serio w tym sezonie szerzą się paskudy potworne. Wsrod naszych bliskich masakra całe rodziny padają gorączka 41 w tym małe didy. No koszmarek. Pediatrzy też co chwilę chorzy .nic dziwnego. Wirus się szerzy. Nikt nie wie jaki tak naprawdę. . Swoją drogą podziwiam nieustannie lekarzy pierwszego kontaktu. To są autentycznie kamikadze. My unikamy skupisk ludzi jak możemy nigdzie poza podwórko się nie wychylamy. Apteka zakupy online. No ale to nie daje gwarancji. Jednak ograniczamy wypady do minimum. Chuop jedynie musi robo . Biedak kolejny miesiąc nocek miał. Rozwaliło to nam system wszystkiego. Nikt nie spał. Anyway nie ma nic gorszego niż choroba. Więc życzę speedy recovery.

Corii - aaaaaależ Ci potwornie zazdroszczę tego Pini. Nawet lekarstwo dentystyczne uwielbiam. Ja niestety nie uswiadczyłam podobnych rarytasów na sobie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
i za dida. Jak taka gorączka to może być grypa . Dida zaszczepiłaś na grypę ?



Ad sinupret kadzideł to ja ostatnio Szulcem od kilku dni



A jeszcze ad sinupret szczepień - zaszczepiłam się grudniu pierwszą dawką odry i jak dotąd cholera nie dostałam autyzmu al e jeszcze będzie druga dawka więc wszystko przede mną
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując