Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jakie (i czy) ćwiczenia pomogą?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-15, 12:49   #2
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Jakie (i czy) ćwiczenia pomogą?

Cytat:
Napisane przez ferryboat Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Mam nadzieję, że nie pomieszałam nic i w dobrym miejscu zamieszczam ten wątek.

Chodzi mi o to, czy ćwiczenia mogą pomóc jakoś "wypełnić" klatkę piersiową tzn. mam takie kości wystające jak na zdjęciu. Nie jest to wynik żadnego odchudzania, ot jestem drobnej budowy, ale wpędza mnie to już w szał. Swoją drogą kostium też pewnie źle dobrany, ale to stare zdjęcie i dobrze ilustruje problem. Myślicie, że jakieś ćwiczenia na klatkę piersiową, może joga, mogą to jakoś, no nie wiem, coś z tym zrobić?
dobrze i dużo jeść. Białko i zdrowe węgle, cobyś jeszcze nie schudła bardziej. Do tego trening jak dla "pakera" na klatę tj. pompki a jak dasz radę to pompki z obciążeniem, albo z nogami na taborecie/ławeczce/czymś tam, chodzi o to, zeby rączki i klatka piersiowa miały ciężej...
Podciągać sie na drążku.
Wyciskać sztangę (na ławeczce).
Pływać dużo wszystkimi stylami równomiernie (nie tylko żabka).

Musisz zrobic sobie klatę ot co. Popatrzeć na męskich stronkach na ćwiczenia typowe "na klatę" i ćwiczyć.

Mi osobiście super efekty daja same pompki/drążek i wyciskanie. Ale mam taki organizm, że stosunkowo łatwo mi idzie zbudować "męską" sylwetkę.
Na pewno same ćwiczenia niewiele dadzą- musisz być na bilansie dodatnim i jeść naprawdę zdrowe (dla mięśni) rzeczy. Przy ujemnym bilansie, albo słabej diecie- schudniesz, albo nie będzie efektu.
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując