Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czysta micha - cz.5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-24, 17:16   #47
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Czysta micha - cz.5

Kopnięta wszystkiego najlepszego [emoji3][emoji483][emoji322][emoji324][emoji512][emoji320]
Wytrwałości w diecie i spełnienia wszystkich marzeń, a przede wszystkim duuuużo zdrówka, bo bez tego ani rusz [emoji8]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87022965]Jestem w domu. Rozmawiałam z lekarzem, mam mięśniaka na macicy, malutkiego, ale blisko ujścia szyjki i blizny po cesarce, utrudniał wejście histeroskopem, pobrali wycinek do badania, ale usunięcie może spowodować więcej szkody niż pożytku i inny rodzaj zabiegu musieliby zrobić. Za 3 tygodnie wynik histopatologii i zobaczymy co dalej. Załapałam doła trochę... Nie wiem co na to powie mój prowadzący, bo skierował mnie, żeby to wyłyżeczkować a oni zrobili co innego i zmiana dalej jest... Mam mocno mieszane uczucia teraz

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Gryzia chciałabym Cię w jakiś sposób pocieszyć... Myślę że dobrze będzie, gdy skonsultujesz się z prowadzącym, zawsze to spojrzenie na problem dwóch osób. Teraz wirtualnie Cię przytulam [emoji8]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Ja dziś jestem buntownikiem i walczę z systemem. Będę jadła na obiad płatki śniadaniowe. Ale do obiadu to jeszcze trochę [emoji28]

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Ja jestem buntownikiem samej siebie. Objadam się jak... Brak słów. Zero mobilizacji, chęci, no lecę grubo po bandzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora