Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-10, 16:52   #2774
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Pokaż co masz.
[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87158920]Jak długi jest ten płaszcz? Fiolet ładnie współgra z granatem

Ja również widze jakieś jasne buty i torebke. Tak jak Kaledonia - srebro czy białe złoto. Widze też do niej dodatki w jasnym, pudrowym różu lub beżu. Buty czarne pewnie by i przeszły, ale wtedy ja sama osobiście zdecydowałabym sie na jakąś fikuśną kopertówke, żeby ożywić te stylizacje.

Myśle, że elegancka fryzura będzie też tutaj decydująca.

Będzie ładnie [/QUOTE]

Stan wyjściowy na dziś: płaszcz, kopertówka, kolczyki, które posiadam. Nie mam bardziej wyrazistej biżuterii, bo też mnie taka przytłacza, już te kolczyki z jasnymi perłami bardzo się na mnie rzucają w oczy, zaś jeszcze bardziej strojne sprawiają, że ginę za nimi, więc raczej bym została przy tym, co mam.
Czesać się będę sama, więc pewnie skończy się na francuskim koku, bo tu się moje zdolności manualne kończą.

Cytat:
Napisane przez Vrenth Pokaż wiadomość
Jak dla mnie, spokojnie płaskie eleganckie buty też będą dobre. Ja mam coś w tym stylu:
https://www.rylko.com/pl/produkt/2SR...ne_brogsy.html
i zdarzało mi się w nich chodzić do ołówkowych spódnic (stopy nie tolerujące obcasów).
Mam bardzo podobne brogsy i założyłam je specjalnie do zdjęcia, ale moim zdaniem aż krzyczy o inne buty. Też je noszę na co dzień do spódnic ołówkowych i basicowych t-shirtów, ale to casual i jako taki daje większe możliwości kombinowania.
Zdecydowanie muszę kupić buty. Zakładając, że ta torebka jest ok (jest?), to powinnam celować w jakieś nudziaki, różowe, może jasno szare? Niebieskie raczej nie czy mogą być?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20190910_17_05_30_Pro.jpg (37,9 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20190910_16_06_15_Pro.jpg (49,2 KB, 79 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując