Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-17, 17:02   #3022
supriseapple
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 138
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Cytat:
Napisane przez zielonomio0 Pokaż wiadomość
antybiotyki tylko na chwile pomagaja zwalczyc tradzik, aby podtrzymac efekt musialybysmy je brac caly czas.... regulacja hormonów i przewodu pokarmowego- odstawienie mleka i nic tylko czekac na rezultaty
mleka nie jem ani bialego pieczywa ,kako ,ale efektow zadnych nie widze wrecz jest gorzej, kuracja trwa juz 1,5 msc smaruje epiduo i aknemycyn i nic...

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

mam taki dylemat bo kiedys ...
wyjechalam na tygodniowy wyjazd i mi przeszedl wmiare tradzik (zawsze wieczorem gdy byl jakis pryszcz dusilam go i smarowalam mascia duac) i jakos przeszlo , teraz mi powiedziano zebym nie dusila nie dusze i po pryszczu zostaja wielkie plaaaaaaaaamy czerwone ktore trzymaja sie juz 2 msc i nawet nie bledna a gdy kiedys wygniotlam syfka przez dzien bylo to miejsce czerwone i wmiare sie juz po 3 dniach ladnie zgoilo a teraz gdy nie gniote twarzy mam jeszcze gorsze plamy niz wtedy gdy gniotłam.... i co mam robic, juz nie wiem..(komu ufac czy lekarzowi czy wlasnemu doswiadczeniu??)
supriseapple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując