Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy udało Wam się sprzedać suknię ślubną?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-03-30, 15:03   #591
Przechera
Zmanierowana zołza
 
Avatar Przechera
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 16
Dot.: Czy udało Wam się sprzedać suknię ślubną?

Cytat:
Napisane przez pamka_pamka Pokaż wiadomość
Mogłabyś podać nazwę salonu w której mierzyłaś model Barton za 2890? W poznańskim salonie kosztuje 3600 zł
Carolina Novia. Widzę, że przy mniejszej konkurencji salony windują ceny aż furczy
Cytat:
Napisane przez dieTulpe Pokaż wiadomość
Co do wyceny, to mam wrażenie, że strasznie tanio sprzedają się suknie ślubne używane. Moja jest po drobnych przeróbkach, bo na weselu miałam małą wpadkę i przed sesją trzeba było ją trochę podreperować. Potem przeszła profesjonalne pranie i prasowanie i wygląda moim zdaniem idealnie. Nie widzę wiec powodu dla którego miałabym drastycznie obniżać cenę. Inna sprawa że wiele dziewczyn woli jednak nową no i wiadomo że jeśli maja do wyboru nową i starą w zbliżonej cenie, to wybiorą nową...
Powód dla obniżenia ceny jest prosty: to suknia na wymiar szyta na ciebie, nie na kogoś innego. W prawie każdym przypadku będzie wymagała przeróbek krawieckich, a to kosztuje. Do tego zwyczajnie była już używana i z samego tego faktu jest mniej warta - niezależnie od tego, jak wygląda. Takie prawo rynku, rzeczy używane są tańsze od nowych dopóki nie staną się kolekcjonerskie
Rozumiem, że dla niektórych panien młodych to bardzo osobista rzecz, pełna wspomnień i sentymentów. Niestety, to nijak nie wpływa na obiektywną wartość tej sukni.
__________________
Cytat:
Napisane przez Rule Britannia Pokaż wiadomość
Co 60 sekund w Afryce mija dokładnie jedna minuta, a Wy macie takie problemy...
Przechera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując