Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaką książkę teraz czytacie? Cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-01-30, 10:59   #186
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Jaką książkę teraz czytacie? Cz. XV

Cytat:
Napisane przez _hiver_ Pokaż wiadomość
Chodzi mi o formalności dotyczące pracy notariusza i lekarza (nie chcę zbytnio zdradzać fabuły), to jest wręcz nieprawdopodobne, co napisał.
Do tego realia warszawskie- nie wiem, po co podaje kilkakrotnie nazwę ulicy, skoro to nic nie wnosi do fabuły, i pisze, że tam jest 4-piętrowy budynek z loftem, kiedy w rzeczywistości jest to uliczka ze starą zabudową głównie przedwojennych 1-piętrowych domów. To jest wg mnie dość denerwujące i lekceważące czytelnika, taki brak sprawdzenia informacji, o czym się pisze.

Od kilku dni jest czwarta część, znów Beskid Niski, może za jakiś czas się skuszę
Tutaj jest fragment, w którym Pasierski wypowiada się na ten temat: https://youtu.be/l4oFlJCs4lU?t=400 (akurat pytanie dotyczy pracy policjantki, ale odpowiedź jest bardziej ogólna). Jeśli chodzi o Beskid Niski, realia są oddane bardzo dokładnie. Ja mu wybaczam te nieścisłości dotyczące realiów pracy pewnych zawodów. Łatwo mi to przychodzi. bo nie wykonuję żadnego z nich, pewnie gdybym była np. notariuszem, to by mnie to denerwowało

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;88474268]tez Kłamczucha czekam, ale nie ma w legimi

[/QUOTE]

Też czekam na Kłamczucha

U mnie Peder Mads Nordbo Dziewczyna bez skóry.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora