Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy udało Wam się sprzedać suknię ślubną?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-10, 12:17   #598
magdamarysia84
Raczkowanie
 
Avatar magdamarysia84
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 375
Dot.: Czy udało wam się sprzedać suknię ślubną?

Mam dwie suknie ślubne. Myślałam o sprzedaży, ale póki co zrezygnowałam. Może Was to zdziwi, ale obie suknie kupiłam na Aliexpress, obie szyte na miarę.
Pierwsza suknia kosztowała około 1200 zł, jest bardzo oryginalna, satynowa z ciekawymi zdobieniami, myślę, że mogłaby kogoś zainteresować. No to jest suknia w takim stylu, że albo ktoś się w niej zakocha, albo się nie spodoba zupełnie. Tylko nie wiem jaka cena byłaby adekwatna. Poza tym musiałabym ją oddać do czyszczenia, co przy cenie tej sukni nie bardzo by mi się opłacało.
Druga suknia była dużo tańsza (niecałe 400 zł). Jest bardziej klasyczna, cała koronkowa, do tego mama przyszyła mi do niej biżuteryjny pasek (też kupiony na Ali). Koronka wygląda na drogą, suknia ma piękny tren. I tutaj znowu mam problem, bo też ją trzeba wyczyścić, to jak za to zapłacę, to ile byłabym w stanie "zarobić" na takiej sukni, żeby było uczciwie? Nie wiem, ze 100 zł, może 50 zł? Nie mam pojęcia, ale to chyba zupełnie się nie opłaca. Trudno przebić się przez ogrom ogłoszeń, trzeba umawiać się na ewentualne przymiarki... Szkoda zachodu.
Postanowiłam więc, że póki co suknie wiszą w szafie i myślę, że będą fajną pamiątką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magdamarysia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując