Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy dobrze zrobiłam? Rozstanie z chłopakiem.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-06-12, 20:26   #13
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Czy dobrze zrobiłam? Rozstanie z chlopakiem

Dobrze się stało, że się rozstaliście, bo nie będziesz szczęśliwa z facetem, który cały czas chce cię poprawiać, dogryzać, zwracać uwagę. Trenujesz 3 razy w tygodniu a on każe ci zadbać o siebie? Zwraca dorosłej kobiecie uwagę, żeby nie zrobiła siary na weselu? Masakra, to można zwariować z takim kolesiem. Oczywiście, że facet nie musi być identyko jak ojciec, ale jednak w obrazie rodziny/rodziców można troche zobaczyć i jak widać po tym facecie, bierze przyklad z ojca. Serio, nie ma co żałować rozstania.

Warto też, żebyś na przyszłość zastanowiła się nad swoich zachowaniem. Z opisu wyglądacie na bardzo młodych ludzi, zrobiliście szopkę na weselu z tą kłótnia. A to było wesele w najbliższej rodzinie, wiadomo że wszelkie takie szopki nie są raczej miłą niespodzianką. Facet to pewnie jakiś młodziak i nie nauczył się jeszcze albo nie wyniósł z domu takich nawyków jak: przedstawienie ciebie znajomym na oficjalnej imprezie, czy swego rodzaju zadbanie o swoją osobę towarzyszącą (by nie zostawiać jej samej przy stole). Jednak tragedia też się nie stała aż taka, by płakać i robić sceny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Kakuk Pokaż wiadomość
Ja ogólnie jestem ugodowa i chwila i już się nie gniewam ale z niechętny taka sytuacja ze ja potem chodzę zdenerwowana bo on mnie nie potrafi przeprosić.

Ja zamiast go opieprzyć to zawsze się popłakałam pomysłom komentarzu. Widział to i nic z tym nie zrobił tylko zawsze tekst ze to do motywacji[COLOR="Silver"]
Czyli on nie umiał przepraszać, więc ty za każdym razem, kiedy czułaś się urażona próbowałaś wymusić przeprosiny płaczem. Jeśli często tak robiłaś, to serio nic dziwnego, że płacz przestał go ruszać. Może nawet sama nie zdawałaś sobie z tego sprawy, że zaczęłaś używać płaczu jako manipulacji. Jeśli często robisz takie akcje, to serio po jakimś czasie przestaje to nawet robić wrażenie, bo powszednieje. Serio chcesz robić z siebie taką beksę, jakby naprawdę to był powód do płaczu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując