Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze suszarki do włosów :) - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-29, 15:56   #275
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Która suszarka - nie umiem się zdecydować ;) pomóżcie

Więc chciałabym sobie kupić suszarkę do włosów, bo ta którą mam pamięta chyba czasy... eh szkoda słów

Moje typy:

1. PHILIPS - HP 4890
Liczba ustawień prędkości : 3
Liczba ustawień temperatury : 3
Pielęgnacja jonowa : pozbycie się ładunków elektrostatycznych na włosach
Zdejmowana kratka wlotu powietrza : łatwy do czyszczenia
Przycisk zimnego nadmuchu dla utrwalenia fryzury
Długość przewodu sieciowego : 1.8 m
Gumowy uchwyt
Wyświetlacz diodowy
Uchwyt do zawieszenia
Kolor(y) : połyskujący czarny z elementami chromowanymi
Napięcie : 230-240 V, 50-60 Hz
Waga : 0.8 kg
Moc : 2100 W
Prędkości nadmuchu * 3 stopnie siły nadmuchu dające możliwość optymalnego dostosowania siły nadmuchu
Temperatury nadmuchu * 3 temperatury nadmuchu dające możliwość suszenia nadmuchem umożliwiającym utrwalenie ułożonej fryzury
Przycisk zimnego nadmuchu * Dla utrwalenia fryzury i zapewnienia na długo jej wyglądu
Koncentrator powietrza * Skupia strumień powietrza na niewielkim obszarze, w celu szybkiego, a jednocześnie dokładnego modelowania
Dyfuzor * Zwiększa objętość włosów oferując dodatkowe możliwości modelowania
Pielęgnacja jonowa * Jonizator wewnątrz suszarki wytwarza ujemne ładunki elektryczne zwane jonami ujemnymi, które neutralizują dodatnie ładunki na włosach. Dzięki temu pojedyncze kosmyki zostają wygładzone, lepiej się układają i nie elektryzują się. Rezultatem są gładsze i podatniejsze na układanie włosy, zachowujące perfekcyjny kształt
Element ceramiczny * Wydziela delikatne ciepło podczerwone, które pomaga chronić włosy przed przesuszeniem, nie zmniejszając przy tym szybkości i wydajności
Wymiary szerokość 24 cm , wysokość 27 cm

2. PHILIPS - HP 4883
Liczba ustawień prędkości : 2
Pielęgnacja jonowa : pozbycie się ładunków elektrostatycznych na włosach
Zdejmowana kratka wlotu powietrza : łatwy do czyszczenia
Funkcja "Szybkie suszenie" : do bardzo szybkiego suszenia
Przycisk zimnego nadmuchu dla utrwalenia fryzury
Długość przewodu sieciowego : 1.8 m
Kolor(y) : połyskujący czarny z elementami chromowanymi
Napięcie : 230-240 V, 50-60 Hz
Waga : 0.8 kg
Moc : 2000 W
Centralnie umieszczony wyłącznik : dla osób prawo- i leworęcznych
Prędkości : dwa ustawienia prędkości nawiewu (i trzy ustawienia temperatury nagrzewania) do delikatnego, kontrolowanego lub szybkiego suszenia i modelowania
Akcesoria : Nasadka modelująca, dyfuzor zwiększający objętość włosów
Uchwyt do zawieszenia : Wygodne przechowywanie
!! Jonizator !!
wewnątrz suszarki wytwarza ujemne ładunki elektryczne zwane jonami ujemnymi, które neutralizują dodatnie ładunki na włosach. Dzięki temu pojedyncze kosmyki zostają wygładzone, lepiej się układają i nie elektryzują się. Rezultatem są gładsze i podatniejsze na układanie włosy, zachowujące perfekcyjny kształt.
Przycisk zimnego nadmuchu ,dla utrwalenia fryzury i zapewnienia na długo jej wyglądu.
Gorący nadmuch umożliwia dużo szybsze suszenie bardzo mokrych włosów bez uszkadzania ich podczas wydłużonej ekspozycji na ciepło. Zdejmowany dyfuzor zwiększa objętość włosów.
Koncentrator skupia strumień powietrza zapewniając maksymalną kontrolę przy suszeniu i modelowaniu włosów.

3. VIDAL SASSOON
Moc 2000W
oddzielnie ustawienia
3 temperatury
2 prędkości
jonizator
przycisk chłodnego powietrza
koncetrator
regulowany dyfuzor
wieszaczek
zdejmowany filtr
kolor srebrno- fioletowy


Tyle udało mi się wyszukać z allegro, zależy mi na dyfuzorze i jonizacji, oczywiście jestem otwarta na wszelkie inne propozycje DORADźCIE
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PHILIPS 4890.jpg (28,9 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PHILIPS 4883.jpg (19,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg VS.jpg (23,8 KB, 13 załadowań)
ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując