Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-20, 22:13   #3826
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Moja ma już 8 zębów [emoji16]
I umie ugryźć nimi [emoji85]

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Jezu, po co jej tyle!


Cytat:
Napisane przez Siva5 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za niedługo testujące [emoji7]

Za mnie też trzymajcie kciuki, w ciągu kilku dni będę miała inseminacjie, a po nowym roku czas na i vitro, trochę smutna była tym razem ta dzisiejsza wizyta ale konkretna.
Wszystko jak ta lala, pęcherzyk, endometrium.. Tylko zachodzić w ciążę, a jednak nie wychodzi.
Fakt że to dopiero 3miesiace po laparo ale musimy coś przyspieszyć, amh nie za wysokie, lata lecą..
Ehhh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Siva, kciuki! Podchodzicie na naturalnym cyklu?
Obyś nie musiała już interesować się in vitro. W końcu inseminacje też się udają


Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Siva kurczaki ja za Ciebie trzymam kciukasy od kiedy sie poznalysmy na tym wątku w 2016roku! A teraz poczwórne. Chcialabym zrobić Ci miejsce za pare dni w dwupacznych mamusiach [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------

Jak juz planujesz zakupic jakas to zdecydowanie polecam "mamy dla mamy" tom II pt. Macierzyństwo.

Dla mnie sztos. I absolutnie polecam! Na stronie mamydlamamy.pl jest spis tresci ,mozesz sobie przejrzec.
Wlasnie ją czytam wyrywkowo, a jestem juz mamą 3latka. Mimo to kupilam i nie zaluje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pati, a ty jak tam, rodzisz już?

A co do książki, to trafiłaś w punkt, bo mam zamiar właśnie ją kupić. Mam pierwszy tom, i choć momentami widać było, że trochę za dużo osób pisało tę książkę i czasem mnie denerwowała, mimo wszystko zdecydowanie najczęściej do niej teraz wracam (a mam też "Ciężarówkę.." i "W oczekiwaniu na dziecko"). Na drugi tom jestem już zdecydowana, muszę tylko kliknąć zakup.
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora