Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-20, 22:30   #3827
Siva5
Zadomowienie
 
Avatar Siva5
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 870
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Siva kurczaki ja za Ciebie trzymam kciukasy od kiedy sie poznalysmy na tym wątku w 2016roku! A teraz poczwórne. Chcialabym zrobić Ci miejsce za pare dni w dwupacznych mamusiach [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------

Jak juz planujesz zakupic jakas to zdecydowanie polecam "mamy dla mamy" tom II pt. Macierzyństwo.

Dla mnie sztos. I absolutnie polecam! Na stronie mamydlamamy.pl jest spis tresci ,mozesz sobie przejrzec.
Wlasnie ją czytam wyrywkowo, a jestem juz mamą 3latka. Mimo to kupilam i nie zaluje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja kochana [emoji8][emoji8]
Ja za ciebie również trzymam kciuki, za szczęśliwe rozwiązanie oczywiście [emoji110][emoji110] ciocia siva już się doczekać nie może 🤩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Jezu, po co jej tyle!



Siva, kciuki! Podchodzicie na naturalnym cyklu?
Obyś nie musiała już interesować się in vitro. W końcu inseminacje też się udają



Pati, a ty jak tam, rodzisz już?

A co do książki, to trafiłaś w punkt, bo mam zamiar właśnie ją kupić. Mam pierwszy tom, i choć momentami widać było, że trochę za dużo osób pisało tę książkę i czasem mnie denerwowała, mimo wszystko zdecydowanie najczęściej do niej teraz wracam (a mam też "Ciężarówkę.." i "W oczekiwaniu na dziecko"). Na drugi tom jestem już zdecydowana, muszę tylko kliknąć zakup.
W sumie to każdy cykl praktycznie mamy stymulowany.. A tym razem pięknie pęcherzyk rośnie sam, potem mam przyjąć pregnyl jedynie i do roboty na drugi dzień.
Stresa mam [emoji16] i boję się rozczarowania potem.
Dobrze ze was tu mam [emoji8]


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
pierwsza ważna data 27.06.2009r

Aniołek[*] 7tc, 07.2016
Siva5 jest offline Zgłoś do moderatora