Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-21, 14:01   #3833
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Dzięki za kciuki dziewczyny, 28.11. powinnam dostać okres, wiem że w tym miesiącu na pewno nie pykło bo ani nie poszaleliśmy w łóżku ani nie wiem czy miałam owulację [emoji19] Ale może w przyszłym.



A mam głupie pytanie - czy śluz płodny może się pojawić nawet jak nie ma owulacji czy raczej jest jednym z jej objawów i skoro się pojawia to można uznać że owulacja też będzie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Chyba może się pokazać koło owulacji- ja nigdy nie miałam typowego płodnego śluzu "jajka", ale teraz właśnie pierwszy raz miałam i do tego ból jak na owulację, więc raczej łączę te objawy i czekam na pierwszy okres po porodzie


Bez owulacji to chyba bez sensu żeby się pojawiał? W sensie organizm nie ma impulsu żeby zmieniać profil produkcji śluzu


Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Justysia, no to teraz kciuki! Jesteś na macierzyńskim? Jeśli tak, to chyba idealny moment na rodzeństwo


Puchatku, nawet nie wiedziałam, że dzieciom tak szybko zęby rosną! Haha, chyba czas kupić jakąś książkę o dzieciach, a nie tylko o ciąży


U mnie dziś po wizycie, 29 tc i mała waży 1234 g. Jak na razie w ułożeniu dowolnym, rzuca się i kopie mnie gdzie popadnie... A brzuch to mam wrażenie że rośnie z tygodnia na tydzień. Tak się go nie mogłam doczekać, a teraz stękam, że mi niewygodnie... :P

Też bym chciała właśnie na macierzyńskim zajść w drugą ciążę... Mam czas do końca maja


A co do brzuszka- ciesz się nim teraz, później lżejszy nie będzie


Choć mnie plecy najbardziej bolały na przełomie 5/6 miesiąca- wtedy chyba się zmienił punkt ciężkości właśnie i z bólu łzy mi ciekły ciurkiem... Potem już było nieźle. Choć momenty kiedy przestawałam się mieścić w różne miejsca (korytarz po otwarciu drzwi itd) to już było mniej śmieszne


Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
U nas jest etap takiej ostrej kreseczki (szpileczki) a młoda często pod koniec karmienia lubi zacisnąć mocno buzke na cycku [emoji1787][emoji33]auuuc [emoji23]

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Mój zaczął zaciskać szczęki na brodawkach, choć zębów jeszcze nie ma... Na razie wygląda jakby górne jedynki mu zstępowały w kierunku brzegu dziąseł.


Cytat:
Napisane przez Siva5 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za niedługo testujące [emoji7]

Za mnie też trzymajcie kciuki, w ciągu kilku dni będę miała inseminacjie, a po nowym roku czas na i vitro, trochę smutna była tym razem ta dzisiejsza wizyta ale konkretna.
Wszystko jak ta lala, pęcherzyk, endometrium.. Tylko zachodzić w ciążę, a jednak nie wychodzi.
Fakt że to dopiero 3miesiace po laparo ale musimy coś przyspieszyć, amh nie za wysokie, lata lecą..
Ehhh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Trzymam mocne kciuki
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora