Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-06-01, 11:10   #1582
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Oooo. Przypomniałaś mi. Materac. Tak, co dziennie wieczorem wchodzę z entuzjazmem krzycac "moje kochane łóżeczkooo". To też najlepiej wydane pieniądze. Ale może dlatego, bo zawsze spałam na rozkładanej kanapie.
Rozumiem Cię, u mnie w domu zawsze były 'kanapy z funkcją spania', jak zaczęłam zarabiać to kupiłam sobie łóżko, żadne wymyślne, ot rama i materac z Ikei jaki sobie wybrałam i różnica jest ogromna.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Odkurzacz pionowy bez kabla - padło na xiaomi 1c. Nagle odkurza się codziennie, nie raz w tygodniu, faktycznie ściąga kłaki i farfocle. Ile syfu było w pościeli (regularnie pranej i wietrzonej) to głowa mała.

Kocham z całego serca i nigdy przenigdy nie wrócę do tych kobył z ciągnącym się kablem po całym mieszkaniu. Odkurzacz tak się spodobał, że mama tża dostała w prezencie identyczny na dzień mamy, a jak moja zdecyduje się kupić, to chętnie się jej dołożę.

I jak ślicznie wygląda w swojej stacji dokującej
Mój TŻ ma taki, super się nim odkurza, jest posprzątane szybciej niż bym normalny odkurzacz wyciągnęła i złożyła, bardzo się cieszę, że jak się wyprowadzimy na własne to weźmie ten odkurzacz ze sobą
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując