Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy zęba bez próchnicy trzeba leczyć kanałowo ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-16, 06:02   #14
izzzunia
Raczkowanie
 
Avatar izzzunia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Bielsko Biała/ Birmingham Uk
Wiadomości: 177
Dot.: Czy zęba bez próchnicy trzeba leczyć kanałowo ?

Nie jestem do końca przekonana że źle myję zęby - w końcu gdyby tak było to raczej nie były by białe ... A co do przybicia że dopuściłam do takiego stanu - również się z tym nie zgadzam .... Wczoraj byłam w klinice implantologii i stomatologi estetycznej - poradzić się innego bardzo dobrego stomatologa - i wiecie co .... dmuchał cipłym i zimnym , na tego zęba , coś pukał i stukał .... robił kolorowy tomograf w 3D ... i powiedział że nie wie co zrobić z tym zębem - bo czy faktycznie był do leczenia kanałowego, to on nie wie - podobno bardzo głęboko mam założony opatrunek - również nie wie po co , i mówił mi że mam 2 wyjścia - albo leczyć kanałowo 4 ale .... może pęknąc korzeń bo 4 leczy się źle bo mają wąskie kanały .... albo narazie zęba zostawić z opatrunkiem .... i teraz to już sama nie wiem .....


A co do mojej dentystki ze szkoły .... to tak niestety było .... pamiętam ze w podstawówce bolał mnie ząb .... więc poszłam do higienistki a ona wysłała mnie do szkolnej dentystki .... i pani wyrwała mi 2 zęby - bo nie wiedziała który boli .... po tym był w szkole dym jak mama po mnie przyszła że źle się czuję .... z naszej szkoły dużo osób nie ma zębów Teraz o zęby bardzo sie dba - i nie wyrywa - kiedyś tak nie było ... i nikt mi tego nie powie !
izzzunia jest offline Zgłoś do moderatora