Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - O ciążę się staramy i o dzieciakach gadamy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-07, 14:35   #1764
IsiaG
Zadomowienie
 
Avatar IsiaG
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 970
Dot.: O ciążę się staramy i o dzieciakach gadamy :)

Hej dziewczynki.

Cytat:
Napisane przez ola_la_7676 Pokaż wiadomość
Kupiliśmy słodyczy na słodki stół za 130 zł. Niby parę głupotek i ponad bańka nie nasza. dokupilismy wódkę, dałam suknie do prasowania, przy odbiorze zrobiłam sobie mała ciapke butem na trenie, muszę to jakoś wyczyścić, gapa jestem, dobrze, że bardziej nie stanęłam na niej tylko koniuszkiem buta
Doszło dziś trochę gości o dziwo z mojej strony i mamy 83 dorosłych, 16 dzieci od 6 do 16 lat, jeden 4-latek i siostry maleńka córka i 6 usługodawcow. Niezle. 15600 za talerzyki wyszło, tyle że tysiąc był zaliczki to dziś 14600 płaciliśmy.
Jutro do kościelnej i organisty i córki organisty która spiewa jedziemy, pewnie z 700 zł łącznie zostawimy.

Nic tylko brać ślub. Rety, ile to kasy idzie. Wspomagacie się kredytem?


Cytat:
Napisane przez czarna_mala Pokaż wiadomość
Bo te głupotki, to najdroższe są swoją drogą zjadłabym trochę łakoci ale nie mogę [emoji14]rosi: no ale trza ćwiczyć silną wolę byliśmy dziś pooglądać drzwi do wnętrz, powiedzmy że nasze wizje z Tż troszkę się mijały, ale mamy już osiągnięty kompromis w tej kwestii

Zmykam spać, dobranoc [emoji8]


Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
Widzę, że u Was ciągle kompromisy. Lepiej tak, niż walczyć. Czekamy na efekt!

Cytat:
Napisane przez magdaaamm Pokaż wiadomość
Hejo wczoraj byłam u swojej pani doktor i dala mi skierowanie do szpitala na 13.10 czyli za 6 dni.. przez to moje ciśnienie.. lekarze mają zadecydować co dalej, czy rozwiązać juz ciążę czy potrzymaja mnie jeszcze pare dni, cisnienie i bardzo obrzeknieta jestem z kazdej strony.. juz mam dosc i z jednej strony się ciesze, ale zryczalam się jak głupia bo chciałam rodzic naturalnie a tu cesarka będzie... chyba strach mnie oblecial.. zwiększyła mi dawke leku i jeśli przekroczy 140/90 mam natychmiast jechać.. troche mnie zdolowala bo dala mj skierowanie do szpitala oddalonego ode mnie o 80km...

Boje sie troche.....; (



MAGBES a ty kochana gdzie rodziłas?

Madziu, Ty już na wylocie. Brzusio piękny, taki okrąglutki. Jeszcze trochę i będziesz ze swoją córeczką, jeszcze chwila.
__________________

Chcę słyszeć Twój głośny śmiech, ciągle pamiętać każdą łzę i wszystkie Twoje smutki.
Chcę grać kołysanki do snu póki nie zaśniesz słodko znów
Maleńka i bezbronna
Szybko tak ucieka czas, cenny czas


córeczka



IsiaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując