Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Zostań ambasadorką Garnier"- moje wykonanie :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-10, 19:13   #1
Patikkkk
Raczkowanie
 
Avatar Patikkkk
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 477
Cool

"Zostań ambasadorką Garnier"- moje wykonanie :)


Witam bardzo sie ciesze że odwiedizłeś ten wątek
zapraszam do czytania i ujawnianai swoich opini



Od prawie 13 roku życia mam problem z trądzikiem i wszelkimi różnymi wypryskami no po prostu tragedia. A szczególnie dla tego, że mam cerę mieszaną i bardzo mi trudno dobrać odpowiednie kosmetyki bo inne albo całkiem mi twarz wysuszają albo drugie jak jeszcze bardziej natłuszczają. Tak więc przez moja łazienkę Ale ostatnio bardzo dobrze skomponowałam sobie kosmetyki a wiec używam : przewinęła sie masaaaa kosmetyków do mojej twarzyczki




RANO:

1) Zajmuje mi to kilka minut bo musi być szybko żeby do szkółki zdążyć a więc szybciutko ale dokładnie myje twarz żelem firmy:NIVEA VISAGE usuwa wszelkie zanieczyszczenia pozostawiając cerę idealnie oczyszczoną
i przyjemnie odświeżoną. sprawiając że skóra promienieje swoim naturalnym pięknem.
(jest po prostu niezawodny i świetnie pachnie




2) Następnie na wacik nalewam parę kropelek toniku firmy: Benzacne toniku jest bardzo niedrogi ale za to rewelacyjny Hamuje powstawanie zaskórników i pryszczy, Nie wysusza i nie powoduje uczucia nieprzyjemnego napięcia naskórka. Zapobiega nadmiernemu błyszczeniu się cery oraz nie zawiera alkoholu i może być stosowany nawet do bardzo wrażliwej cery.(może troszkę dziwnie pachnie ale to nic:P)



3) Następnie nakładam niewielką warstwę kremu nawilżającego firmy: Under Twenty, Water Melon, Lekki krem nawilżający . W efekcie skóra jest naturalnie piękna, promienna i optymalnie nawilżona o egzotycznym zapachu mango. lepszego kremu to ja jeszcze w życiu nie widziałam a ten zapach mmm ) POLECAM



I lecę do szkółki ) pomęczyć się parę godzin w niej :P


Po południu
:
1) Jak wracam ze szkół ki to przemywam buźkę tonikiem Benzacne tym samy co rano by utrzymać świeży wygład cery )




Wieczorkiem:


1) Najpierw myje buźkę żelem tym co rano czyli myje twarz żelem firmy:NIVEA VISAGE by ją oczyścić.


Dwa
razy w tygodniu nakładam maseczkę Garnier Czysta Skóra
Rozgrzewająca
Jej
formuła wzbogacona o wyciąg z ogórka w 100% naturalnego pochodzenia, ma działanie rozgrzewające, które uwalnia pory z zanieczyszczeń i nadmiaru sebum. Dzięki zawartości glinki i cynku oczyszcza, zwęża pory oraz wygładza nierówności skóry. --- rewelacyjna )



Dwa razy w tygodniu robię piling: GARNIER CZYSTA SKÓRA PODWÓJNY PEELING PRZECIW NIEDOSKONAŁOŚCIOM ZŁUSZCZA i odblokowuje pory ZWALCZA niedoskonałości i pomaga zapobiegać ich nawrotom REDUKUJE ślady na powierzchni skóry



a przed spankiem nakładam krem nawilżający ten sam co rano "

12.02.08

Ostatnio miałam troszkę czasu więc poszperałam troszkę w necie za jakimiś maseczkami itp. i znalazłam kilka naprawdę fajnych ) oto one:

Peeling z płatków owsianych
do stosowania na skórę twarzy. Wystarczy, że trzy łyżki płatków owsianych wymieszasz z łyżką miodu i łyżką śmietany.:P Powstałą mieszankę nałóż na twarz i dekolt, a po upływie 5 minut delikatnie wmasuj. Na koniec zmyj skórę ciepłą wodą, osusz papierowym ręcznikiem i wklep w nią krem nawilżający.

Peeling kwasami owocowymi do oczyszczania skóry twarzy. Do wysokiego naczynia wrzuć po jednym plasterku cytryny, pomidora, kiwi, ogórka, pomarańczy, grejpfruta oraz garść kryształów alg morskich. Wszystkie składniki starannie zmiksuj i tak przygotowaną papką przemyj twarz. Zostaw ją na kilka minut, a na koniec dokładnie zmyj. Stosuj nie częściej niż raz w tygodniu. )

Spróbujcie sami !!!! )))) POLECAM

13.02.08

Budze sie rano jak zawsze nie wyspana :P wstaje z łóżka i idę do łazienki spoglądam na lustro ........ "krzyk" nie mogę uwierzyć mam mega pryszcza na brodzie tragedia myślę jak to się stało o matko ale nie załamuje sie i szybciutko ubieram się tuszuje pryszcza jak tylko się do i lecę do Rosmana za rogiem na szczęście już otwarty wpadam do sklepu i hmmm problem co wybrać tyle tych produktów na takie jednorazowe wypryski ale po 5 minowym zastanowieniu chwytam do reki Clearsil, Total Control, Preparat punktowy w kulce z nadzieja ze może pomoże wróciłam do domku jak najszybciej by nikt przypadkiem ze znajomych mnie nie zauważył . Szybko przed lustro zmylam podkład i nakładam mm myślę "fajnie sie nakłada" juz po pól godzinie czyli jakoś tak teraz czuje ze wyprysk sie wysuszył zobaczymy jak szybko zniknie )




dzięki takim produktom moja
twarz wygląda promiennie i olśniewająco



pozdrawiam
__________________
Czasem warto się zgubić...
by znaleźć To, Czego się szuka...


Edytowane przez Patikkkk
Czas edycji: 2009-02-24 o 17:49
Patikkkk jest offline Zgłoś do moderatora