Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie styczniowe cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-23, 13:51   #1863
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
Endzi- ja wożę właśnie w tej pozycji pół leżącej bo mała już w gondoli nie chciała leżeć i się wkurzała i w spacerówkę jest to samo. Jak wszystko widzi to jest spokój.



Faa- a balios s jest zła spacerówka? Kurczę wydawała mi się spoko, nawet rozważałam przez jakiś czas ten wózek. Ja się rozglądam za czymś malutkim żeby w samochodzie było bo czasem na zakupy podjechać to w foteliku nosić się nie da, a wozić stelarz to mi się nie chce. Myślałam o zwykłym coto baby verona czy euro cart volt.
Spacerowka jest super balios ładnie się prowadzi, lekka dość składanie tez nie jest jakies trudne
Ale trochę skrzypi stelaż w moim akurat i jest to wydaje mi się mała spacerowka na zimę obawiam się ze moze byc ciężko dziecko ubrane i spiworek a po drugie mam dużo dróg piaszczystych i nie daje rady nią musze mieć większe koła bo po chodnikach i równej to prowadzi się baja jedną ręką ale przez piasek umordowana jestem
Cytat:
Napisane przez denneris Pokaż wiadomość
Trzymam za nas obie kciuki [emoji23] [emoji1]
Moja od tygodnia jeździ w spacerówce, w pozycji półleżacej i to jej pasuje. Na leżąco rozkładam jak usypia

Dziewczyny jakie kaszki dajecie dzieciom? Chodzi mi o konkretne firmy. Uznałam, że w ramach poznawania smaków i konsystencji jakąś kaszke też jej dam i dzisiaj kupiłam kaszę mannę Bobobity (po 4m.). Zrobiłam, spróbowałam i... ledwo zjadłam, bo taka słodka. Nie dam jej małej. Szukam czegoś innego
Czy trzeba dawać te typowo dziecięce czy mogę kupic jakąś inną bez żadnych dodatków?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam holle bez żadnych dodatków pełnoziarnista ale pierw pediatra kazała mi dawać dla alergikow sinlac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując