Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Żony, Mamy, Wizażanki-rozgadane koleżanki Pm2012 cz 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-04-19, 11:26   #116
monika860902
Zakorzenienie
 
Avatar monika860902
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 465
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Wracam, bo mnie Małgoś wywołała na priv dziękuję za pamięć.

Monika, serdecznie gratuluję ciąży!

Małgoś, pytałaś co u mnie. Masz niezłe wyczucie czasu bo właśnie jestem świeżutko po trzeciej procedurze ivf, tydzień temu miałam punkcję. Rok + jeden dzień po poprzedniej. Przez ten rok udało mi się nabrać dużego dystansu do tego tematu i dobrze mi z tym. Ta stymulacja niestety dała mi popalić dużo bardziej niż tamte dwie, i fizycznie i psychicznie, właśnie walczę z objawami hiperstymulacji która tym razem mnie nie ominęła, ale już jest nieźle. Z uwagi na w/w zespół transfer został odroczony. Na szczęście udało się zamrozić dwa zarodki, choć był moment że wydawało się, że nic z tego nie będzie. Najpierw muszę się wylizać z hiperki, organizm musi się zregenerować bo to jednak mocno nadwyręża zdrowie, a potem wrócimy do kliniki po nasze śnieżynki no i zobaczymy co z tego będzie.

A z innych tematów to miesiąc temu się przeprowadziliśmy do 38-metrowego mieszkania 10 minut drogi od domu rodzinnego, pierwszy raz mieszkam w bloku, bez rodziców to jest ich mieszkanie, które nam udostępnili mimo że kupili je z zamysłem wynajęcia. Mam tu super sąsiadów (mnóstwo młodych) i bardzo mi się podoba. W planach budowa domu, ale przestało mi się spieszyć Praca ta sama, mąż ten sam
Witaj Violet! A wiesz ze zastanawialam sie co u Ciebie? Czy zostałeś juz mamuśką? To teraz juz wiem- bede trzymac kciuki aby Wam sie powiodło. Zycze Wam tego z calych sił! Odkąd sama jestem w ciąży ( i nie " bezproblemowej" - od samego poczatku to walka o donoszenie- z przeplakanymi dniami i nocami czy uda sie do konca wytrwac) to juz wiem jaki to cud. Nawet jak są jakiekolwiek dolegliwosci to i tak o nich za duzo nie mysle, bo wazne jest ze bedzie bobasek 😊 takze trzymam mocno kciuki za Was aby Wam tez sie udalo!
No i gratulacje mieszkania samemu 😊 my od poczatku malzenstwa tez mieszkamy sami w mieszkaniu udostepnionym przez moim rodzicow- i szczerze to nie wyobrazam sobie mieszkac teraz ani z tesciami ani mlz moim.tata i jego partnerka 😊


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Malgos a co dolega Twojemu Kacperkowi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mój suwaczek

[img]//www.suwaczki.com/tickers/p19uyx8d6i1d1j97.png[/img]
monika860902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując