Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-06-13, 13:41   #2615
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 087
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Kiedyś mi menager zabranial jeść śniadanie rano i gdy go nie było, zadzwonił do mnie i spytał czy ja myślę, że jak go nie ma w biurze to mogę sobie jeść śniadanie xD
Ale jak on ci może zabronić jeść śniadanie?

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
Wyobraźcie sobie sytuację: dostajecie zaproszenie na rozmowę o pracę, cieszycie się, wszystko fajnie itd. Za chwilę wchodzicie do internetu i czytacie opinie na temat firmy i już Wasz entuzjazm opada. Opinie są straszne, piszą byli pracownicy; o szefie mobbingującym pracowników, rzucającym przekleństwami, o tym, że ze stanowiska pracy, o które się starasz zrezygnowała już 5 osoba i że ludzie wytrzymują 2, 3 miesiące. Zrezygnowalibyście z rozmowy? Ja chyba się ku temu skłaniam...
Ja bym poszła. Byłam już w pracy o dobrych opiniach w necie, w której mi nawet nie zapłacono i takiej ze średnimi, w której pracowałam parę lat i sobie chwalę.

W necie można napisać wszystko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora