Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-09, 18:03   #4887
agnieszka_wilczewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 309
Dot.: Mamy Październikowe 2019 [emoji173] cz.3

Seesunrise ogromne gratulacje!

Cześć dziewczyny! Wypadlam całkiem z forum, macierzyństwo mnie zajęło Tym, których nie ma na Facebooku mogę oznajmić, że moja mała przyszła na świat 03.10 Poród był ciężki, od pierwszych skurczy do narodzin małej minęło kilkanaście godzin, do samego końca przy skurczach partych nadal były prawie co 5 minut, chociaż wiadomo ich nasilenie nie do zniesienia. Przez to akcja szła tak wolno. Na szczęście był przy mnie mąż, przytrzymywal mnie w najgorszych momentach, bo pod koniec chciałam wstać i kilka razy opierając się lokciami na łóżku tak mnie odcielo, że gdyby mnie nie trzymał to pewnie skończyło by się rozbita głową tak dla urozmaicenia 😳 Małej dwukrotnie spadło tętno i przy skurczach partych, gdzie wszystko szło już ku końcowi, musieli użyć proznociagu. Na szczęście córeczka dostała 9 punktów, a po 5 minutach złapała kolor i wskoczyła na 10,a po proznociagu już śladu nie ma Teraz jesteśmy w domku. Lilia jest bardzo grzeczna dziewczynką, prawie nie marudzi, uwielbia spanie tak bardzo, że czasami musze ją wszelkimi sposobami wybudzac na jedzenie Zakochałam się w niej, wczoraj patrząc na nią się popłakałam, myśląc że jak mogło jej nie być i że naprawdę czekałam na nią całe życie 🥰 Jestem mega szczęśliwa mamą, chociaż wiadomo, że teraz okres połogu trzeba przetrwać, jestem trochę pozaszywana i czasami naprawdę ciężko w ogóle usiąść albo wstać do małej, ale mam nadzieję, że jeszcze parę dni i będzie lepiej
agnieszka_wilczewska jest offline Zgłoś do moderatora