Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-12, 19:19   #258
siacha_ck
Zakorzenienie
 
Avatar siacha_ck
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 388
Dot.: Mamy Październikowe 2019 [emoji173] cz.4

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Ja jestem pańkara i jak by mi ciekło po nogach, czy by mnie bolało więcej niż godzinę to już bym była na ip[emoji13] najwyżej Cię odeślą do domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też jestem panikarą ale chyba bardziej w stosunku do dzieci. Przy drugim porodzie w piątek miałam masaż szyki, weekend bujałam się z jakimiś skurczami i w poniedziałek pojechałam dopiero jak już nie dało rady leżeć i nospa nie pomagała.
Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
A ja zazdroszczę tym które po skurczach miały akcje.. ja mam spokój od 2 godzin od skurczy a tak to od 22 mnie mega wymeczyly a nic nie zrobiły żadnego rozwarcia nic. Jutro idę do domu jak się już skurcze nie będą pisać. Na myśl o tym że mam znów przed to przechodzić mi się odechciewa(

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

A jak tam ultra pisała coś ? Bo nie nadrobiłam Was nie miałam kiedy

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
Biedna, oby się rozkręciło na dobre i poszło szybko [emoji10]

Mnie jakieś przeziębienie rozbiera [emoji20]
W ogóle ciężko mi prowadzić samochód, dzisiaj jakieś dziwne uczucie miałam w prawej nodze, że ciężko mi było hamulec wciskać. A jeszcze w czwartek byłam z babcią po węgiel i na zakupach i było ok :/

I taki porządny syndrom wicia gniazda mi się włączył, że sprzątam wszystko co tylko się da i nawet ten cholerny ból żeber mi w tym nie przeszkadza.

Jutro jeszcze chce skoczyć na cmentarz ogarnąć grób dziadka, bo nie ma kto tego zrobić.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB

WIKTORIA

SZYMON
siacha_ck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując