Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-14, 09:12   #2092
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez pendraiw Pokaż wiadomość
Nikt niczego nie zabrania, tylko wyraża swoja opinie.
Usciślę może ten "jej dom" bo to dom moich rodziców więc w połowie mój i brata ,ale nie o to chodzi. Trochę szacunku dla innych, to również nie stwarzanie swoim zachowaniem ich zażenowania , obrzydzania jedzenia.
1)Nigdy nie zrozumiem, jak można być zażenowanym tym, że matka karmi swoje dziecko.
2)Niezależnie od tego, kto w domu mieszka, nie wyobrażam sobie by matka w miejscu gdzie mieszka musiała szukać ustronnego miejsca do karmienia.

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
zaproszę gości, a potem zrobię kupę na środku pokoju. a niech spróbują wyjść albo mnie obgadać, to im poiwiem, że to mój dom!
Nie widzisz różnicy pomiędzy robieniem kupy, a jedzeniem? Dorośli też jezą przy innych.

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell;47294427[COLOR=Silver
][/COLOR]
Przecież karmienie tak jak robienie kupy jest naturalną czynnością
Tu chodzi o szacunek dla innych ludzi, z którymi jestem w pomieszczeniu. Jeśli nie ma innego miejsca - karmię przy wszystkich, spoko, no przycisło mi dziecko i chce jeść. Ale kiedy możesz wyjść do innego pokoju i wrócić za kilkanaście minut nie zmuszając innych do oglądania swoich piersi.
j.w.
Co Ci przeszkadza widok karmiącej matki? Kawałek piersi Cię obrzydza? To jak Ty w lustro patrzysz?
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora