Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - rozjaśnianie kręconych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-17, 10:19   #29
tigiii
Raczkowanie
 
Avatar tigiii
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 246
Dot.: rozjaśnianie kręconych

Oto skład: aqua, cetearyl, alcohol,cetyl alcohol,stearalkonium chloride, PEG-20 stearate, PEG/PPg-15/15 Dimenthicone, cyclomethicone,glycerin, cetrimonium, chloride, isopropyt alcohol, amodimethicone, poluquaternium-10, paraffiunum liquidum, hydrolyzer milk protein, hydroxyethylcellulose, parfum,coumarin, citric acid, DMDM hydantion, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone.

Teraz dopiero patrze ile to ma alkoholu, kupiłam sobie tą maskę bo świeżo po rozjaśnianiu potrzebowałam coś co pomoże mi je rozszczesać. Generalnie produkty ułatwiające rozczesywanie mają silikony i alkohol. Mam też taki różowy gliss kur na rozczesywanie, bo niestety teraz potrzebuje coś po umyciu:/ Czego ja zwykle używałam? Najzwyklejszych najtańszych szamponów Fitti, Ziaja. Jak odżywki to też Ziaja bo mają dobry skład. Robiłam sobie maseczki z oliwy z oliwek, siemia lnianego, żółtek, długi czas łykałam merz special, wcześniej revalid. Standardowo 1-2 razy w tygodniu WAX. Czasami olejki z vatiki. Wiesz troche tego było nie pamiętam teraz wszystkiego, jestem już w takiej desperacji że chyba mam zaniki pamięci hehe. Wcześniej zależało mi na długości teraz zależy mi żeby się kręciły.Nie używam pianek, żelu itp, więc czasem dla fajniejszego skrętu używałam jedwabiu, wiem że na dłuższą mete wyszusza, ale czasami stosowałam.
Mogłabyś podać mi jakieś konkretne produkty zawierające kereatyne?

Edytowane przez tigiii
Czas edycji: 2011-05-17 o 11:33
tigiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując