Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co robicie na obiad? część XX.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-03-05, 18:50   #1457
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Co robicie na obiad? część XX.

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
U mnie wczoraj byla piers z indyka w marynacie sojowo miodowej (na slatke zabraklo czasu), a dzis zapiekanki z piersia na zimno z sosem pieczeniowo -majonezowym. Załącznik 7743090Załącznik 7743091
Zapiekanki extra

Cytat:
Napisane przez Pelagia_W Pokaż wiadomość

Mniam, chodzi mi po głowie coś ze szpinakiem... ale makaron to chciałam zrobić taki z kalafiorem i brokułami, też zresztą od Ciebie zgapiony


O rety, pycha

U mnie wczoraj był kurczak (udka bez kości) podsmażony w kartoflance razem z czosnkiem, imbirem, sosem sojowym i tym nieszczęsnym dżemem z zielonych pomidorów - zużywam go dzielnie , do tego ryż jaśminowy, kimchi i mrożone warzywa na parze.
Dzisiaj jadę do cioci na urodziny więc obiad jem w pracy, zrobiłam curry inspirowane tym przepisem https://filozofiasmaku.pl/2020/11/02...urry-z-fasola/ ale ostre mi wyszło jak diabli - dałam 3 łyżeczki żółtej pasty curry i myślałam, że będzie dość łagodne
Pyszne obiady, na urodzinach u cioci tez pewnie będą same pyszności Nasza znajoma też ma dziś urodziny, ale niestety odkąd jest w związku to nie robi żadnych spotkań

Jeden i drugi makaron jest smaczny, zrób losowanie

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
U mnie przez ostatnie dwa dni rządziły kluski śląskie i duszone pieczarki do tego
Uwielbiam, często robię też z sosem pieczarkowym.

Cytat:
Napisane przez kviatkova Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj łosoś z koperkiem, porem i pomidorkami z makaronem
Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Kupiłam pstrąga w dzwonkach, więc będzie na obiad.
Do tego ogórek kiszony i kasza bulgur
Wow ryby, ostatnio ciągle mam ochotę i jem na kolację, jakieś rybne wariacje typu wędzone, w pomidorach itp.
U nas dziś pizza rzymska (z pizzerii), dla mnie z wiadomych względów margherita, pyszna była

Edytowane przez marza_mr
Czas edycji: 2021-03-05 o 18:51
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora