Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-04-14, 11:55   #4904
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Kasztanka to się nazywa motywacja U mnie karta przetargową są długie spacery/marsze, mój partner nie rozumie tego, że można chcieć przejść pieszo np. 20-25 kilometrów

Finlora Le Couvent Des Minimes, z tego co kojarzę, są crulety free. Jeśli lubisz klimat ogródków Hermesa to polecam, ten sam nos za nimi stoi. Ja mam w zapasie kilka flakoników Minimes, latem nie ma lepszego zapachu do orzeźwienia siebie i otoczenia Oni teraz zmieniali nazwę, więc flakony pod starszym brandem są bardzo tanie.

Marigold19 no właśnie, a ja zignorowałam trochę tę menthę, a bardziej liczyłam na religiosę. Mogę Ci wysłać próbkę, tylko nie mam żadnych atomizerów.

magbeth znam Norwegię od strony fiordów, na Preikestolen też byłam i wszystko to chętnie powielę. Ale pomyślałam, że może kojarzysz jakieś ładne/ciekawe miejsca noclegowe, bardziej jakieś mocno w naturze, z klimatem. Jeśli tak, to chętnie skorzystam z rekomendacji

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Ale z udanych zakupów perfum to kupiłam partnerowi Aventusa Creed i cały czas mu podbieram, takie to ładne



Ja Ci mogę podesłać, ale może czegoś szukasz żeby się opłacało robić "pocztę" w obie strony Bo ja strasznie dużo atomków jeszcze z czasów rozbiórkowych (ale nie bardzo mogę zrobić rozbiórkę, bo nie wiem, ile który miał ml...)
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora