Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-04-15, 09:48   #4911
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Tez juz nosilam swoje skarpety do tenistowych adidasow. Look tegorocznej wiosny. Szukam jeszcze bialego szalika z looku Diany, nie kremowego, nie jasno szarego - wlasnie snieznobialego. W sklepach same boho chusty, jak znajde odpowiedni kolor, okazuje sie cienka szmatka. Kaszmiry juz ze sklepow powoli poznikaly. Im konkretniejszej rzeczy czlowiek szuka tym trudniej ja znalezc.
Podlinkujesz, które dokładnie masz? . Myśle, że super wyglądasz i pasuje Ci taki look

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Nie ma już kici... [emoji26][emoji26][emoji26]
Bardzo mi przykro

Reign, mam koleżanke, która w niektórych aspektach również ma bardzo odmienne poglądy od moich. Nigdy nie pokłóciłyśmy się, ale nie raz było gorąco i mało brakowało. Po którejś tam z kolei wymianie zdań, doszłam do wniosku, że nie będę z nią wchodzić na te tematy, bo mi szkoda wielu lat przyjaźni, a jak coś pisze, to staram się nie dać prowokować. Mam z nią mase innych wspólnych tematów gdzie rozumiemy się bez slów, omijam wchodzenie na te drażliwe. Z tego co piszesz, to bardzo ją lubisz i źle Ci z tą sytuacją. Mam nadzieje, ze ochłoniecie i się pogodzicie

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Dlaczego nie lubię Hiszpanii? Jakoś sposób bycia Hiszpanów mi nie odpowiada.

Nie lubię Barcelony, bo kojarzy mi się z lodem, który topnieje na słońcu - najpierw ci smakuje, a pod wplywem temperatury robi się po prostu za słodki, oblepia ci palce, az w koncu struzka cieknie ci po ręce i masz tego loda tak dość, że myślisz tylko o wyrzuceniu go do śmieci. Takie skojarzenia wzbudza we mnie Barcelona [emoji23].
Myslałam, że polecą jakieś konkrety, a tak to dalej wiem, że nic nie wiem

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Soso, jest w No kilka miejsc noclegowych, które są magiczne i jedyne na świecie, natomiast będzie to opcja niekoniecznie budżetowa. Są to np. Domki na drzewie w Odda w Vestlandet (trehyttene) albo Utstein Kloster hotel najstarszy i jedyny zachowany w całości średniowieczny klasztor w No na Mosterøy tuż obok Stavanger. Interesuje Cię jakiś konkretny region? Wiem tez ze oprócz hytt (domki letniskowe) można tu nocować w niektórych latarniach morskich, co musi być czadowe. Jeśli ma być budżetowo to polecam pola campingowe i namiot albo wynajem hytty tamże. Bardzo fajny jest np. Hauen camping koło Egersund.
Wow, ale cudownie

Pani_Robot, ale masz lokatora . Prześmieszny jest ten piesek, a jak piszesz o nim, to nie mogę się przestać smiać, chociaż wierze, że Tobie nie jest do śmiechu. Wrzuć fotke stwora .

Kasztanko, jak oko Bowiego? Faktycznie na zdjęciu jakby puszczał oczko

Długo nie pisałam, ale ostatnio przez prace mi czasu na wszystko brakuje. Dzisiaj mam wolne, mogę się wyluzować.

Też byłam wczoraj na Hansie, było super, ale nie płakałam . U fryzjera tydzień temu też byłam - miałam robiony tzw. kontur (pasemka z przodu) metodą airtouch. Jestem zadowolona, zrobił co chciałam, a wszystko odbyło się w serdecznej i bezpretensjonalnej atmosferze. Obiecałam Avie, że wrzuce fotki, ale aparat ma problem z oddaniem rzeczywistego koloru. Na drugim zdjęciu widać, że jak przerzuce włosy na jedną strone, to mam więcej tych pasemek wtedy, ale zrobił to tak, że wszystko się fajnie blenduje z druga stroną. Zignorujcie rozmazany make-up oka, zdjęcie robione pod koniec dnia gdzie już ledwo zipałam .

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2022-04-15 o 09:49
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora