Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-05, 15:43   #1722
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87821677]Mnie to w ogóle nie dziwi, to raczej codzienność, jeśli jesteś atrakcyjna kobietą i masz profil gdziekolwiek w internecie. Ja mam polubione kilka trenerek fitness i komentarze facetów "Jesteś piękna, wow, cudowna" i podobne rozpisywanie się o tym szczegółowo widziałam dużo razy.

Bardziej mnie dziwią hejterzy zostawiający komentarze "jesteś za chuda/za gruba/wyglądasz źle bo...", to dopiero przedziwne, po co tak komuś dowalać. I w ogóle dziwi mnie hejtowanie w internecie celebrytow, że komuś chce się tracić na to czas, a przecież nawet nie zna osobiście tej osoby i nic o niej nie wie na dobrą sprawę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Ale są faceci, od których fajnie się dostaje komplementy i są też tacy, od których nie bardzo. Myślę, że bycie celebrytką, na którą napala się wielu facetów z pierwszego gatunku nie jest zbyt miłe. [emoji28]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest teraz online Zgłoś do moderatora