Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-21, 09:47   #79
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Korah, przy okazji mydełek, nie wiem czy pamiętasz pisałaś kiedyś na wątku, że kupiłaś mydełka w Biedronce, też kupiłam. Używałaś może, jak wrażenia? Ja właśnie używam i są całkiem fajne, zielone super pachnie, tak nieoczywiście. Tak jak kiedyś pisałyście doszłam do wniosku, że nie ma co przepłacać za mydła, przynajmniej w moim przypadku, zwykła Alterra wystarczająco daje radę. Widziałam też te z Auchan, o których chyba Ty pisałaś, ale jakoś nie miałam weny na zakupy, ale może jeszcze je dorwę.
Te z Biedronki są całkiem w porządku, moje ulubione, to różowe, różane, natomiast tych z Auchan jeszcze nie testowałam, ale jeżeli to ten sam producent co w iwos czyli Le Chatelard lub Forfour, to są świetne i jeszcze lepsze od tych ze stonki, w każdym razie z wyglądu takie same tłoczenia. Nie ma producenta na etykietach tych mydełek, pewnie jest na kartonie zbiorczym w Auchan. Warto, zwłaszcza w promocji. Też uważam, że nie ma co przepłacać, są owszem wyjątki, np. czasami w Tk maxxx są unikatowe mydła typu H&W, które są naprawdę bardzo porządne, ale poza nimi to wszystkie inne drogie mydła, zwłaszcza polskich producentów, są takie same, jak te do 10 zł.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2020-03-21 o 09:48
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując