Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-03-07, 14:15   #2850
longway01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 85
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez blueon Pokaż wiadomość
Hej! Zaczęłam brać nowe tabletki antykoncepcyjne - 24+4. Dzisiaj powinnam wziąć pierwszą tabletkę placebo, ale zastanawiam się czy to zrobić. Ginekolog mówił, że mogę je wyrzucić. Nie mam problemów z regularnym braniem tabletek, więc bez problemu kontroluję to kiedy co wziąć. Tabletki, które biorę to Vines.

Bierzecie placebo?



A drugie pytanie - biorąc tabletki 21 + 7 dni przerwy krwawienie miałam zawsze dokładnie w nocy z 3 na 4 dzień przerwy. Jak będzie to wyglądać teraz? Skoro moja przerwa (biorąc placebo) trwa tylko 4 dni - to pokrwawię jeden dzień, a potem normalnie tabletki? Krwawienie wtedy się skróci? Wcześniej trwało one po 6 dni (nawet biorąc tabletki przez 21 dni), więc jest szansa, że teraz krócej będę krwawić, bo zaraz po rozpoczęciu krwawienia zacznę brać znów tabletki?
Też biorę vines i nie lykam placebo. Organizm ich nie potrzebuje i jeśli nie masz problemów z regularnoscia, możesz pominąć placebo.

Skickat från min SM-G930F via Tapatalk
longway01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując