Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filologia Angielska- studia.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-16, 13:32   #46
Wespe
Rozeznanie
 
Avatar Wespe
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 728
Dot.: Filologia Angielska- studia.

Cytat:
Napisane przez Zielony24 Pokaż wiadomość
"Zalatwila Ci', mowisz o egzaminie probnym Cambridge? Tak czy inaczej, poszedlbym na luzie, zeby sie sprawdzic. Chyba, ze zalezy Ci na 'C', zeby sie zwolnic z lektoratu na studiach ;-) Choc, taka nauka na szybkosci moze nie przyniesc oczekiwanych rezultatow.
no ma to byc cae. tutaj trudnosc polega chyba glownie na ilosci slowek i 'otrzaskaniu' z jezykiem, tak? bo z gramatyki c1 chyba niczym mnie zaskoczyc nie moga

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Bunny19 Pokaż wiadomość
Dzięki W sumie ja od jakiegoś czasu uczyłam się z ksiązek do FCE i wydaje mi się to rzeczywiśćie łatwiejsze trochę niż matura rozszerzona, przynajmniej takie są moje odczucia. Zostały mi 2 miesiące i zaczynam od dziś z CAE , tro trochę mało czasu ale lepiej późno niż wcale
fce chyba jednak jest trudniejsze, ale trzeba tez pamietac, ze ksiazka ksiazce nierowna. np. oxford ma ksiazki dobrze odzwierciedlajace poziom matury, ale robilam tez jakas edgara i tam byla taka chinszczyzna, ze nie wiedzialam jak na to spojrzec
Wespe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując