Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijaż permanentny-Kraków
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-03-10, 08:20   #85
monna_
Przyczajenie
 
Avatar monna_
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 11
Dot.: makijaż permanentny-Kraków

Cytat:
Napisane przez Fifarafa_ Pokaż wiadomość
Myślę że to kwestia indywidualna, uzależniona od tego jak się na co dzień malujesz i jakich efektów oczekujesz. Ja zrobiłam wypełnienie, bo mam koszmarnie blado, trupie usta i chciałam nadać im trochę koloru (tak, żeby wyglądały na naturalne) Ale jeśli np chcesz tylko podkreślić ich kształt, skorygować ewentualnie jeśli są niesymetryczne, to kontur powinien wystarczyć. Myslę, że powinnać najpierw obejrzeć milion wykonanych prac przed i po i zobaczyć co Ci się podoba
Tzn. oglądałam sporo blogów i filmików na ten temat i dalej nie jestem przekonana. Ciekawi mnie jak ten efekt wygląda na codzień. Lubię mieć na co dzień kolorowe usta (raczej klasyczne czerwienie, róże/beże) a jeśli by się dało troszkę powiększyć usta tym makijażem i nadać im lepszego kształtu to skusiłabym się od razu.

Wiesz, oglądałam taki filmik z wykonaniem makijażu permanentnego jednej laski z chyba warsaw shore?? >> https://www.youtube.com/watch?v=3vE9wQ3e_WM i trochę mnie do zdemotywowało do zapisania się na zabieg... niewiem czy to przez jej usta czy przez sam efekt
monna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując