Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ofiara molestowania? Dyskusja
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-01-11, 14:09   #55
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Ofiara molestowania? Dyskusja

Weź poprawkę na to że jesteś wykształcona, do tego wychowałaś się we względnie zdrowej rodzinie w sensie nie byłaś seksualnie wykorzystywana.

Jak do los andżelesów zjeżdżała taka nastolatka bez wykształcenia tak naprawdę z jakiegoś kentaki albo innej wirdzinii w stanie teksas (żart), i może jeszcze jako dziecko wujek ją krzywdził i wmawiał że to jej wina i to jest prawidłowe to skąd ona ma wiedzieć co jest właściwe albo nie. Internety są od jakichś 30 lat, kino od 130.

Biuro sklep czy fabryka to nie jest miejsce w którym ktoś powinien oferować ci seks za możliwość wykonania pracy; od tego są lupanary gdzie też za seks jest raczej waluta a nie usługi.



Cytat:
I co? I nic. To, że ja zrobiłam głupotę nie znaczy, że ktoś inny jest za nią odpowiedzialny.
O tym jest mowa od początku, ty usprawiedliwiasz kogoś kto żeruje na czyjejś niewiedzy czy np. problemach psychicznych i twierdzisz że to fair.




Cytat:
Jak się zgodziłam na seks z nieodpowiednim facetem, to nie krzyczę o molestowaniu, bo miałam 20 lat. Uznałabyś mnie za wariatkę. I słusznie.
Nie. Ale jeśli nagrodą za seks byłaby np. willa z basenem to nawet jakbyś mi wmawiała że zrobiłaś to z miłości uznałabym że równie prawdopodobne że zrobiłaś to dla kasy. Dlatego tak często kobiety czują się np. stygmatyzowane jak mają za partnera kolesia 30 lat starszego ale za to majętnego. Ano dlatego że wiązanie się ludzi z przedziałem wiekowym 20 czy 30 lat nie jest powszechne. A przecież nikt nie zabrania, prawda.

Seks 20latków pomiędzy sobą, udany czy nie, do rzadkości nie należy. Inaczej oficjalnie granica inicjacji seksualnej nie byłaby poniżej 20 a jest i to sporo.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2020-01-11 o 14:11
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując