Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czysta micha cz. 3 - chudniemy z IO i nie tylko
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-02-10, 15:36   #3186
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Czysta micha cz. 3 - chudniemy z IO i nie tylko

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;86484074]Ja byłam w kinie z synem. Jak wracaliśmy, to planowałam wysiąść przystanek wcześniej i iść jeszcze z nim na spacer, bo była piękna pogoda, ale miałam okropną przygodę - za mną w autobusie siedział jakiś psychol, który ciągle wykrzykiwał: je...ć k...y szma...y, je...ć skur....nów i takie tam teksty, strasznie się go bałam Wysiadł na tym przystanku, na którym ja chciałam, ale wtedy już tylko odetchnęłam z ulgą, wysiadłam na swoim i szybko pobiegłam do domu...[/QUOTE]Nie dziwię Ci się Perse [emoji853] najważniejsze że Was nie zaczepił i bezpiecznie wróciliście do domu!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Cytat:
Napisane przez powerblond03 Pokaż wiadomość
Nestle, okienko jest do przeżycia - początki najgorsze, potem powoli organizm się przyzwyczaja.

Ja dziś idę na squasha i saunę w ramach kolejnej randki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Udanego randewu Power [emoji7]

Miałam opory przed okienkiem, bo myślałam, że głodna chodziłabym spać, a gdy jestem głodna, to zasnąć nie potrafię. Nie mówię że będę się na noc objadać oczywiście, ale czasowo się zmieszczę z kolacją. Od dawna śniadań nie jadam, więc do tej 13-stej powinnam w miarę wytrzymać. Zobaczymy [emoji4]



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora