Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Powiększanie piersi - prośba o poradę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-31, 08:45   #1
niepewna2012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4

Powiększanie piersi - prośba o poradę


Witam wszystkie Panie,
zwracam się z ogromną prośbą o poradę w sprawie powiększenia piersi. Mam 28 lat i jestem mężatką. Moim kompleksem jest mały biust, który postanowiłam powiększyć. Mam zaklepaną operację na 10 czerwca i lekarz zaproponował mi 335-375 ml anatomiczne wkładki Nagor metodą podmięśniową.Mój biust jest w rozmiarze między duże A - malutkie B.
W CZYM PROBLEM?
Mianowicie w tym, że nadal waham się z decyzją. Nie rodziłam dzieci. Planuje dziecko za jakieś 2 lata. Obawiam się, ze biust po ciąży będzie znowu problemem (zwiotczeje lub zrobi się double bust). Rozmawiałam z mamą, całe życie miała mały biust i w ciąży urósł jej max. 1 - 1.5 rozmiaru. Po ciąży już prawie nic jej nie zostało (cięzko to nazwać nawet rozmiarem A). Mam podobną budowę do mamy i czuję, że po ciąży będę mieć to samo.
Już teraz źle się czuję z moim biustem i dlatego się zdecydowałam na operację. Lekarz powiedział, że raczej mój biust się nie zmieni po ciąży, ale każdy tak może powiedzieć. ZATEM...
Nie wiem czy dobrze robię. Jestem jeszcze przed ciążami.
Znajome mówią poczekaj, po dziecku zrobisz.
Ale ja już tyle się naczekałam i nastawiłam na myśł, że w końcu zmienię to co mnie dołowało, że myśl o odczekaniu paru lat doprowadza mnie do jeszcze większego doła. Szczególnie, że w końcu po tylu latach stać mnie na zrobienie czegoś co kiedyś nie było osiągalne. Robię to dla siebie nie dla innych.
Drogie panie doradźcie CO ROBIĆ? Szczególnie te, które były w podobnej sytuacji! Pozdrawiam
niepewna2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując