Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Krewet radzi: w czym na pierwszą randkę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-01-11, 16:45   #19
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

paula, shawty - napisałem ciekawy wywód, a wy nie potraficie napisać czegokolwiek poza "haha"? może nie macie argumentów?


Cytat:
No i? Nawet jeśli tak było (bo szukać mi się nie chce), to co z tego? Może mieć wymagania jakie sobie chce.
to prawda, może


Cytat:
Bynajmniej. Nie tylko chady mają seksy. I nie trzeba wyglądać na co najmniej 8/10 aby mieć taki za darmo na pierwszej randce z atrakcyjną dziewczyną z tindera.
Zaprzeczysz mi, to Cię zabiję śmiechem. Bo po prostu to wiem.
to już przerabialiśmy, ja mam inne zdanie


Cytat:
Nie, bo z reguły pierwsze spotkania są na wybadanie, kim jest w ogóle dana osoba, jak się zachowuje, czy na żywo w ogóle kliknie.
Nie kojarzę zresztą w ogóle bym na jakiekolwiek spotkanie kiedyś jakoś specjalnie się odstawił.
Dziewczyny tak, ale (prawie, bo nie pamiętam wszystkich) zawsze na którymś z kolei.
pierwsze spotkanie jest ważne, bo to pierwsze wrażenie
jak ktoś jest zainteresowany to stresuje się pierwszym spotkaniem i nie idzie na zasadzie "hehe co będzie to będzie"


Cytat:
Generalnie to obie strony powinny się starać. Chcesz być w relacji z kobietą, która ma Cię gdzieś ale jest z Tobą bo się starasz? Pogięło Cię?
odwołuję się tylko do tego co widzę


Cytat:
Ale pierwszego wrażenia nie sprawiasz tylko buźką. Zresztą jak ktoś się z Tobą spotyka, to z reguły nie na dwie minuty (choć przyznam bez bicia - raz mi kobieta zwiała po dokładnie 5ciu minutach )
pierwsze wrażenie tak, bo najpierw mnie ktoś widzi, potem się odzywam


Cytat:
Nie jestem w stanie zweryfikować tego, bo nigdy w życiu w żadnym klubie typowym do tańców nie byłem.
W innych przybytkach, gdzie można usiąść i walnąć drinka lub potańczyć, poskakać, kobiety ubierały się w miarę odpowiednio do pogody, w szczególności w takich temp jak dzisiaj - ciepło.
Ale jak pisałem wyżej - celuję chyba w inny typ kobiet.
ja byłem w klubie typowym dla tańców i mówię jak jest


Cytat:
w takim razie jeśli facet nie jest w stanie mnie bzyknąć 3 razy pod rząd to to nawet nie był seks...

mało trafna analogia
krewet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując