Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-11, 13:04   #380
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.54.

[1=bbab4b1e68366f09bc3914c 9672f02df694c852f_622be74 47f718;87742132]Dzięki
U mnie chyba musiałoby być zamontowane do ściany tej między oknami plus do barierki. Trochę mnie to przeraża. "Sufit" mojego balkonu to daszek ostatniego piętra, więc trochę słabo, ale ja jestem zdecydowanie bojaźliwa.





Tylko kot dociąża Ci tylko w wybranym miejscu





No tak, jak nie ma badań to nie ma życia. To, że komuś to pomogło np. w trudnym zasypianiu to nic, pewnie też idiota wierzący w magiczne właściwości.


Moja siostrzenica ma zaburzenia SI (pewnie też wydumane xD). Dzieciak zasypia dużo szybciej i łatwiej i przede wszystkim młoda nie wierci się non stop w nocy i nie wybudza się.[/QUOTE]Jak daszek balkonu jest betonowy to do niego lepiej. Ściana może być ocieplona 12 cm steropianem i wtedy trzeba kawałek wyciąć, wstawić zakotwiczenie z drewna. Odpowiednio długimi kółkami rozporowymi, i dopiero do tego montować hak do taśmy hamaka. A do betonu wystarcza 2 kołki i po sprawie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora