Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozpoczynamy staranka-sierpień 2010.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-05, 14:23   #2186
c9ce64032b34c03b38ca5eba31819bbd4fc95b6e_5e77fc02437e3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 362
Dot.: Rozpoczynamy staranka-sierpień 2010.

takie prawdziwe bambusy? Moja siostra miała Lucky bambo i jej zgnił ja bym wolała na parapecie mieć jakieś dekoracje a nie kwiatki, w dodatku każdy innej wielkości i każdy inny.

A tak się was spytam z innej beczki, mam nadzieję że mi pomożecie. Bo pierwszy raz będziemy żyć na własny rachunek i trochę się boję jak to będzie. Bo w mieście to sobie poszłam do supermarketu jakiegoś czy gdzieś i taniej się coś kupiło- bardzo lubię np biedronkę, ale na wsi to są wiejskie ceny i nie wiem jak to będzie, w dodatku trzeba być gotowym na wyjście na weekend ze znajomymi gdzie różnie się wydaję- zależy od znajomych bo ostatnio jeździmy paczką 3 pary. i my i jedna para (starszy)zawsze płacimy a ta trzecia(starsza) ma kasę ale jak nie musi to nie płaci wy zapłaćcie i to jest niesprawiedliwe moim zdaniem, ale to może przez to że w tej jednej parze(starszy) jest chłopak z Norwegii i on zawsze płaci większość i on nie patrzy ile kasy się wyda- bo kasa to nie wszystko, chociaż to jest przyjaciel Tż i mu powiedział że każdy traktuję go jak sponsora i że jak pracuje za granicą to za wszystko musi płacić i go denerwuje takie podejście- nie mówił tu o nas. Bo z tamtą parą(starsza) zawsze jeździliśmy i nie było problemu, zawsze mój Tż mówił że płacą po połowie a jak przyjechał nasz Starszy to oni już nie pacą.
I zboczyłam chodzi mi o to czy możecie orientacyjnie powiedzieć ile kasy idzie np tygodniowo na takie codzienne wydatki na parę? Bez wyjść?
c9ce64032b34c03b38ca5eba31819bbd4fc95b6e_5e77fc02437e3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując