Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ojciec po latach przypomniał sobie o istnieniu dziecka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-14, 13:40   #348
Sarenkalesna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 126
Dot.: Ojciec po latach przypomniał sobie o istnieniu dziecka

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87331489]no,dlatego ci co maja watpliwosci powinni sie porzadnie zastanowic jak ich i przy okazji tego dziecka zycie bedzie wygladalo
bez kasy,bez pomocy,z poczuciem winy ze dziecko wychowuje sie w biedzie i niepelnej rodzinie nie chciane przez ojca
mysle ze czesto kobiety zatrzymuja ciaze z cicha nadzieja jak autorka ze jak dziecko sie urodzi tatus je zobaczy o zapala miloscia (nie znam zadnego takiego przypadku ze zapalal)
to typowe myslenie w naszym spoleczenstwie nawet jesli dotyczy kobiet ciezarnych ktore nie chca dziecka te wmawianie im ze jak sie urodzi to pokochasz[/QUOTE]

Teraz będziesz mi imputować że nie usunęłam?Podjęłam słuszną decyzje i jedyną jaką mogłam nawet mi przez myśl nie przeszła aborcja.Miałam świadomość że raczej będę sama także żadna nadzieja mną nie kierowała nie rozstrzygałam tego w tych kategoriach.Ty nie znasz żadnego takiego przypadku ja znam widocznie w dziwnym towarzystwie się obracasz.Mój 19letni kuzyn wpadł z koleżanką i nie chciał tego dziecka nie był gotowy a dziś jest super tatą i ma dobre kontakty z matką i wcale nie muszą się kochać.

Edytowane przez Sarenkalesna
Czas edycji: 2019-11-14 o 13:43
Sarenkalesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując