Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miranda Kerr i inne tematy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-11-12, 07:10   #25
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cześć. Wczoraj sypnęło u mnie śniegiem, który nawet utrzymał się jakiś czas.
Jak dla mnie bomba, szczerze mówiąc wolę zimę niż jesień taką, jak mamy ostatnio. No i dziecko się ucieszyło.


Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Też w stylu oversize, ale nie taki typowo zimowy, bardziej na ciepłą jesień (ja wzięłam w kolorze kremowym): http://shop.mango.com/PL/p0/kobieta/...ndas.cardigans
Fajny, ale rzeczywiście na ciepłą jesień. Teraz to ja najczęściej chodzę w golfach albo półgolfach, bo mi ziiiimno.
Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Czekam na grudzień, biały ładny śnieg(wiem, że nie będzie) i prawdziwą magię świąt
Może jeszcze będzie ja również mam nadzieję, że w tym roku zima będzie normalna. Nie tęsknię za -20 st.C jak w styczniu 8-9-10 lat temu, ale -5 i śnieg zapraszam
Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Niestety moje oficerki z Wojasa po dwóch sezonach do niczego się nie nadają - przyczyniła się do tego najbardziej sól, która sypane są chodniki zimą.
Mam z Venezii szpilki - faktycznie dobra jakość. Pewnie tam zajrzę tylko u mnie Venezia jest mała i dosyć słabo zaopatrzona, a mam opory przed klikaniem butów online.
Nie miałam jeszcze nigdy butów z Wojasa.
Z Venezii 2 pary kozaków, botki i jakieś letnie sandały. Wszystko było OK. Niestety nie trzymają rozmiarów, wię kupowanie w necie rzeczywiście może być problematyczne. No i każdy model na innym kopycie, trzeba mierzyć.

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość

Poniżej filmik z australijskiej edycji Next Top Model z udziałem Mirandy jako gościa specjalnego :
Miranda pięknie wyglądała. Ale jedna z tych blondynek też ma niezła urodę.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując