Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tatuaż a praca - wasze przygody
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-05-07, 21:32   #14
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Tatuaż a praca - wasze przygody

Cytat:
Napisane przez Pauli20 Pokaż wiadomość
Całe szczęście, że poglądy na temat tatuażu w miejscu pracy się zmieniają Jak na razie nie spotkałam się z osobami z widocznymi tatuażami dlatego też pytam jak to jest u was.
Swoją drogą, to straszne.. Martwić się czy tatuaż będzie miał wpływ na twoją karierę zawodową. Moim zdaniem powinny liczyć się kwalifikacje i umiejętności a nie to jak ktoś wygląda. Poza tym, nie wszystkie tatuaże to czaszki i inne motywy, które kojarzą się z kryminałem. Dla mnie tatuaż, który chce zrobić będzie miał wartość sentymentalną i nie będzie w nim nic, co by odstraszało.
Może jest tu ktoś z branży turystycznej lub menadżerskiej, który chciałby się wypowiedzieć?
z jednej strony masz rację... ale z drugiej strony ja osobiście nie zatrudniłabym osoby z widocznym tatuażem typu HWDP JP na 100% i inne "głębokie" przesłania w tym stylu. albo ze znakiem przynależności do więziennego gangu (gdzieś mi mignęło w internecie). jakieś kwiatki, jednorożce, cytaty czy półnagie kobiety mnie nie ruszają. ale HWDP na czole już tak
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując