Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zagroda babuszki cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-04-27, 14:57   #1722
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 7 113
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Glicynia ma ładny kolor. Taki bardziej niebieskawy, prawda? Czemu wydawało mi się, że glicynie kwitną na różowo?

U mnie ruszają lilaki. Tam gdzie pracuję, kwitną już od dawna. Jestem zakochana w bzach.

Dziś znów kosiłam. Ale ja koszę etapami, po troszku, bo dziobate małpy nie zjadają mi zielonki tylko ją depczą. ,,Wolność Tomku w swoim domku" ale wolę im dawkować. Wtedy lepiej zjadają. U mnie z wyciągnięciem kabla i kosiarki to żaden problem. Właśnie ... muszę kosiarkę schować.

Powinnyśmy z MM w jakimś skeczu grywać, szczególnie jak rozpoznajemy wysiane rośliny. Ale ja wiedziałam! A raczej moje szare komórki. Cały czas mówiły do mnie - zapisz, podpisz co wysiewasz. Ale gdzie tam!! MM rozpozna. Wysiewam to co zwykle. I co? W dodatku powyciągały się, bo za wcześnie , do tego słonka nie było. Padło na groszek... ale czy wysiewałam groszek? Nie, pierwotnie miała to być fasolka, ale jakaś taka nie podobna do innej fasolki, która wzeszła. No ale też poszło to coś w górę. Musi być groszek... Gdzieś tam w czeluściach MM podświadomości, niepewnie padło pytanie a czy to nie dyniowate, czasem? Gdzie dyniowata taka ,,pnąca" . W dodatku jak dyni w tym roku nie wysiewam. Zero dyni. Jak to dobrze, że ja w tym swoim uporze jednak jestem w pewien sposób ,,powtarzalna" albo kierująca się nawykiem i opakowanie po tym co wysiałam włożyłam tuż przy wysiewach. I co? I oczywiście!!! Cukinia. Cukinia wyciągnięta ku oknu.

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Czas na herbatkę albo jak ktoś woli kawkę...


Widziałam dzisiaj, że obudziły się winorośle. Podwiesiliśmy je trochę wyżej, bo za bardzo się zwieszają i nawet mnie, niskiej, ciężko chodzić pod nimi. Musimy jakieś wyższe rusztowanie zrobić, bo Junior w ogóle się nie mieści.

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Niebieska glicynia nie dawała mi spokoju. Są i różowe .

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Lanolinka Koniecznie pstryknij jak będzie już w pełni kwitnienia. Z przyjemnością popatrzę. Ja nie mam.

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

A pro po naszych przygód podróżniczych po sieci, to od 2 dni, na NK szaleje błąd 503. Okropnie nieznośny.

Edytowane przez Emmi123
Czas edycji: 2024-04-27 o 14:49
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując