Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-11, 17:51   #144
ossoria
Zakorzenienie
 
Avatar ossoria
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Home is where your heart is
Wiadomości: 6 630
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVI

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Jaka masz paletke?

Kurde tak duszno, ze sie zgrzalam przy myciu pędzli..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rimmel Magnif'eyes 002 London Nudes Calling, ale tam tylko 2 cienie są matujące z czego jeden niewidoczny , więc będę ją zmieniać na coś bardziej w macie Plus 3 próbki z Annabelle Minerals, także łączę na szybciora w zależności co chcę Ale ostatnio bardzo polubiłam wytuszowane rzęsy, kredkę na górnej linii wodnej i podkreślony dół oka. Nawet nie wiedziałam, że mam tak ogromne oczy

Cytat:
Napisane przez martullenka Pokaż wiadomość
Też odgrzebalam moje paletki, nawet 1 biorę na wyjazd, a co Super, że się udał koncert. [emoji3059]

Obejrzałam wczoraj w końcu 1 raz od początku do końca [emoji7] jestem totalnie zakochana w tym filmie

Wysłane z mojego ASUS_Z01RD przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Paula wczoraj też myłam pędzle, aż mi niedobrze z gorąca było [emoji38]

Wysłane z mojego ASUS_Z01RD przy użyciu Tapatalka
Co Wy robicie przy tym myciu, że Wam tak gorąco?

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Mini slimaczki gotowe
Załącznik 7687170

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zjadłabym z jakąś marmoladą Ja właśnie pyknęłam obiad na jutro i pastę brokułową do bułki na śniadanie

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Ale masakra... Wczoraj wieczorem była u mnie sąsiadka z bloku, żebym jej podała nr telefonu do mojej przyjaciółki, która pracuje w hotelu, bo szuka syna i nie wie czy przypadkiem tam nie siedzi. Jakieś 10 minut temu widziałam, że szła z komendy i ledwo się na nogach trzymała a teraz czytam na stronie miasta, że znaleziono zwłoki mężczyzny. Wszystkie dane by się zgadzały...
Aż mnie ciarki przeszły...
__________________
"Wrażliwe słowo, czuły dotyk - wystarczą
Czasami tylko tego pragnę, tego szukam"
ossoria jest offline Zgłoś do moderatora